Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 1. 11. 2020
Líbí se mi

Týden od 2. – 8.11.: Mlhavý týden, dopřejte si teoretické plánování

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 1. 11. 2020
Líbí se mi
Týden od 2. – 8.11.: Mlhavý týden, dopřejte si teoretické plánování

Týden od 2. – 8.11.: Mlhavý týden, dopřejte si teoretické plánování

 

Začátkem týdne mohou jít věci ztuha, ač budou rozhýbané, tak někdy do směrů, které se nám zrovna nehodí, nemusí nás s tímto nastavením bavit všechno zdlouhavé, únavné, zbytečné… té skepsi můžeme propadat jednoduše častěji i proto, že máme v sobě jasnou představu, jak by věci měly fungovat a chceme přímočarost. To není únava proto, že jsme líní, ale spíše znechucení z toho, že věci nejdou tak jasně, jak by jít měly. Někoho ale může tento čas donutit udělat rázné rozhodnutí tam, kde záležitosti nazrály – a tady lze říci, že nebudete litovat. Bude to nejen úlevné, ale také s dalšími dny vám nová životní situace nebo vnitřní nastavení přinese i psychické uvolnění.

Zároveň tu ale máme věci zmatené, mlhy, nejasnosti, nejistoty – a je fakt, že když tady něco zůstane tento týden zamotané, tak nás to o to víc bude štvát. Pokud tedy nemáte jasno, nemáte to dlouhodobé našlápnutí k cíli, které jen čekalo na ten správný čas, nechte ty mlhy odvalit… je to rozcitlivělé období, ve kterém víří emoce a cítíme více ztráty, bolí staré jizvy…  Ono se může stát, že některé záležitosti jednoduše nejsou viditelné, a proto to nejde. Není náš úkol prorazit to všechno, něco se nám může zdát, něco se rýsovat, nějaká tušení potvrzovat… ale ještě jakoby to pořád nebylo ono. Je-li tu tento pocit, zvolte proplouvání celou situací a celým týdnem, tiché pozorování, případně pak upnutí aktivity, nedočkavosti a všech těch emocí do plánování až až… až bude líp.

Téma mi jde nejvíc do oblasti rodiny a zázemí, kde bude třeba popřemýšlet co  a jak udělat, aby tady něco fungovalo v dlouhodobém horizontu. Čas bude přát i takovým, dlouhodobým (až krizovým teoretickým) plánům. Potěším vás, příští týden už tohle všechno rozlouskne!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 1. 11. 2020

čekají nás typické podzimní dny

Odpovědět
Denča75
Denča75 1. 11. 2020

podnětný článek

Odpovědět
kosanka
kosanka 1. 11. 2020

mlhy nemám ráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 922
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.