Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 18. 10. 2020
Líbí se mi

Týden od 19. – 25.10.: Opravná zkouška z minulosti

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 18. 10. 2020
Líbí se mi
Týden od 19. – 25.10.: Opravná zkouška z minulosti

Týden od 19. – 25.10.: Opravná zkouška z minulosti

Vyjasnění – možná tento týden bude tím, kdy se pro něco rozhodnete. Bude to jiné, bude to opravná zkouška čehosi z minulosti. Důvod je ten, že najednou něco uvidíte jinak. Prosvítá tu ještě téma minulého týdne, ty bolesti, osudové zrady nebo osudové uvědomění si nějakých ztrát a zrad a změněných životních okolností, ale ten kořínek nově vzniklého Já, které je tak trochu staronové, ale čerstvé a svěží, se nyní bude muset podívat do šatníku, co si má obléci, aby mohlo světem chodit. Určitě s tímto rozpoložením není dobré pochybovat a pouštět k tomu nahému Já ty škodivce, zloděje – pochutnali by si… Jsme zranitelní. Proto ta rozhodnutí a nové úhly pohledu mohou být viděny i z pozice náhle vzniklé zranitelnosti. Zastavíme se a uvidíme, kde jsme si ubližovali, kde jsme nechali ubližovat sami sobě druhými.

Zároveň to může s sebou nést i vlnu odporu z té druhé strany. Zloději budou křičet, že zloděj jste vy! Může tu být smích, výsměch, nátlak na to vrátit vás do starých kolejí. Můžete sami pochybovat. S tím nově viděním tu jdou ruku v ruce pochyby a drcení, je třeba si tedy znovu uvědomit, kdo jsem a kam kráčím. Ten nátlak může být tak velký, že jediným řešením bude stažení se sebe nebo do samoty koncem týdne. Do takové pustevny. Přestože to zní dramaticky, je to obklopeno láskou, takovou až smířlivou a zranitelnou láskou, objevením toho nahého jádra své duše, které najednou tu znovu je a chce být hýčkáno. Z praktického hlediska to tedy může být týden, kdy skutečně dostaneme různorodé situace a zkoušky, ale berme je jako OPRAVné zkoušky. Nyní máme možnost se k navrátivšímu postavit jinak, skutečněji. Živěji. Opatrněji nebo naopak s obrannou silou. Protože tady v mezidobí proběhlo něco (činy, skutky, uvěodmění), co nám dává možnost neopakovat staré chyby.

Buďme tedy tento týden pozorní k událostem, které po nás chtějí, abychom byli šetrní k sobě a vykročili jinak, jinam… může to přinést pohnutí nebem i zemí a vnést nám do náruče to, co po čem jsme předtím jen marně snili. Protože  nyní už to k nám může, už jsme to pochopili.

Některé události jsou přípravou pro Býčí úplněk koncem října. Ukazují nám směr, směr, kterým se Býk zeptá, jestli jsme ten měsíc využili pro zkvalitnění svého života.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 10. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 10. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 10. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.