Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 17. 1. 2021
Líbí se mi

Týden od 18. – 24.1.: Zchromlý kůň jen potřebuje jiného jezdce

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 17. 1. 2021
Líbí se mi
Týden od 18. – 24.1.:  Zchromlý kůň jen potřebuje jiného jezdce

Týden od 18. – 24.1.: Zchromlý kůň jen potřebuje jiného jezdce

Tento týden to nebude vůbec jednoduché, to, že budeme vědět, jak na to jistojistě neznamená, že to také půjde. Objasní se nejasnosti, nejvíce ty naše niterné. Někam nás to protlačí naprosto jednoduše, kde jsme byli připraveni. A nátlak se zvýší tam, kde jsme už dávno měli být, ale z různých důvodů nebyli...

Zchromlý kůň potřebuje nového jezdce.

Bude jasné, kudy to nepůjde. Bude jasné, kudy to má jít. Týden nám bude dávat silný důraz na to, jak mají věci být a to hlavně tam, kde jsme se dlouho nemohli dobrat jasného výsledku. A buď nás to zcela ochromí, nebo nás to neskutečně osvobodí. Ač je to vše spojeno příjemnými emocemi a snahou být spokojení, o což se také budeme ve všech ohledech úspěšně snažit, tak je tu znát i ten velký rozpor. Do praxe budeme moci dát to, co teoreticky umíme. I to nemusí být vždy příjemné, ale vyplatí se přinutit se dát tomu novému šanci. Do jisté míry je to maturitní týden, ve kterém náš  zchromlý kůň už skutečně nechce jít dál a my víme, že pokud se ho nechceme zbavit, potřebujeme mu najít nového jezdce. Nový směr tomu unavenému, změnit něco… malého, ale důležitého.  Záměrně tu je důraz  na to, co nefunguje, co je špatně, kudy to nejde – ne proto, abychom se toho zbavovali a šli o dům dál, ale abychom zauvažovali, nedá-li se to nějak uzdravit. Jde o záležitosti, které prostě nejdou, jsou unavené, vyčerpané a s jiným přístupem by zase chytly druhý dech. Stejně tak si tyto záležitosti můžete vytáhnout na světlo boží naprosto záměrně. Proč ne?

Nad námi bude celou dobu moudrost, ale i nevídané příležitosti, jak si zajistit, aby náš život fungoval tak, jak má. Tak, jak to cítíme, víme, jak jsme přesvědčeni, že to má být. A pokud to tak být nemá, síla tohoto týdne nám ukáže, jak to být může – a jak nám to celé bude chutnat ještě víc.

Dejme si tedy bedlivý pozor na malé, důležité věci, které ale mění hněv a konflikt v jemnost lásky. A přinesou úlevu, protože uvidíme směr… konečně….

Chcete svůj vlastní výklad?... mrkněte na mé stránky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 20. 2. 2021

opravdu zajímavé

Odpovědět
sipeji
sipeji 18. 1. 2021

Zajímavé.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 17. 1. 2021

výklady nějak nechci pokoušet..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 1. 2021

ani já to nejsem

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 847
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.