Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Tvořím pro Vás aneb pomáhám malým a začínajícím podnikatelům růst!

Líbí se mi
Tvořím pro Vás aneb pomáhám malým a začínajícím podnikatelům růst!

Tvořím pro Vás aneb pomáhám malým a začínajícím podnikatelům růst!

Každý z nás jednou za život toužil mít svou malou firmu, své logo, svůj životní cíl nebo metu, která by ho vynesla až ke hvězdám. I já jsem vždycky toužila v životě něco dokázat, naučit se, nebo pomáhat i druhým s tím co umím a znám. Někteří, kdo mě znají vědí, že jsem již vydala dvě knihy (další se chystají již brzy) a že vytvářím i projekty spojené s pomocí např. pro nadační fond Pes v Nouzi, kde formou aukci pomáhám získat peníze pro útulkové chlupáče a vymýšlím i zcela novodobé veřejné akce, jako byla vánoční aukce obrazů, které malovali sami chlupáči z útulků (další veřejné tentokráte celorepublikové akce se chystají na léto)

S Ájou Černou, předsedkyní spolku Dočasky.cz - Projekt "Psí Picasso"

 

 Ale co vám chci říci, a co nového a dalšího jsem realizovala?

Již před více než 8 lety jsem se věnovala focení (já byla ta za fotoaparátem, před něj se mi moc nechtělo.-)) a vždycky mě fascinovala úprava fotek. Poté jsem poznala svého přítele fotografa a začala se spíše věnovat vizážistice, ale pořád jsem ráda tvořila s fotografiemi koláže, nebo reklamí letáčky. Za posledních více jak deset let jsem se věnovala obchodním dovednostem a získávala profesně i zkušenosti z oblastí médií, a to od tištěných, on-line až po televizní. Mohu říci, že mé nápady či doporučení již pomohly mnohým začínajícím i velkým společnostem. Proto, i na základě naléhání mých nejbližších, se kterými spolupracuji již delší čas, jsem si konečně vytvořila své vlastní stránky, kde vypovídám o všem co umím a znám.

Zde jsou: www.ivana-tremlova.cz

 

Fotografie z Autogramiády mé 2 knihy "Česko vaří a pomáhá"

 

Tvořím pro vás, aneb co tím myslím a jaký je záměr mých stránek?

Na svých stránkách prezentuji jak svou vlastní tvorbu , tak tvorbu o kterou mě požádají koncový zákazníci, podnikatelé, ale i neziskové organizace, pro které je mi ctí tvořit s ještě větší láskou. Vytvářím webové stránky, e-shopová řešení, nejvíce však se klienti hlásí o vlastní autorské logo a také vizitky či letáky, pozvánky či poukázky vice zde: www.ivana-tremlova.cz

 Proč - Aneb pomáhám malým a začínajícícm podnikatelům růst!

Tak jako já jsem začínala, ať jako spisovatelka, či autorka projektů pomoci vím, že v začátcích je pro každého velmi důležitá prvotní koncepce, motivace, tak i první dojem z celého konceptu, který se ve Vás tzv.uhnízdí a říká si o realizaci. Pokud na trh jdete s novou značkou, službou a nebo máte naopak něco, co má již každý druhý, ale vy chcete být mezi všemi viditelnější a na prvních místech, k tomu všemu stačí pouze pár triků a maličkostí a vše můžete mít tak, jak si přejete. Stačí si jen společně říct jakou představu máte a mohu Vám pomoci od samého začátku až po realizaci vašich nápadů, plánů či vizí. Sami na mých stránkách vidíte, že ceny za to, že vám pomohu udělat ten první bezstarostný krok do podnikání, nebo realizaci sebevíce bláznivého nápadu jsou naprosto úžasné a o všem se dá dohodnout.

 

 Co Vám navíc mohu ještě nabídnout, co umím a znám?

Dokáži i větším společnostem či firmám, pokud mají zájem o další finanční rozšíření, navrhnout řešení, které jim přivede nové zákazníky z dalších zdrojů. Co tím je myšleno: Např. pro jeden autosalon, kde jsem pracovala jsem navrhla uplatnění jejich venkovních skladovacích ploch, které byly umístěny v bízkosti nákupního centra a vytvořili jsme na zdi skladových kontejnerů 10 reklamních ploch (čili firmu to nic nestálo, plocha byla jejich, ani nepotřebovala povolení a ještě naopak mnohonásobně získála), důkaz místo slibů.-) zde: REKLAMNÍ PLOCHY ŘÍČANY, navíc pro jejich kamenou prodejnu autopříslušenství jsem realizovala i eshop a ještě vytvořila další spolupráce s dalšími firmami pro jejich rozšíření sortimentu a to opět bez počátečních obřích investic (nemuseli platit velké firmy, které si říkají desetitisícetisíce a jejich investice do e-shopového řešení byla opravdu velmi nízká, oproti výdělkům). Pokud máte zájem, dokaží navrhnout řešení i Vám v době, kdy hledáte další zdroje. Je i možné že, někde ten zdroj prostě není, ale i tak společně můžeme popřemýšlet o možnostech. Navíc znáte to, více hlav a více očí více vymyslí a vidí.

 Kdo je nejlepším prodejcem pro Vaše zákazníky, klienty?

No především jste to Vy sami, vaše přesvedčení, že to co prodáváte nebo doporučujete v rámci svých činností je to to nejlepší pro Vašeho zákazníka, musíte být sami o sobě a svých schopnostech naprosto přesvědčeni, pak se Vám všechny prodeje povedou na jedničku. Důležitou částí je také Vaše prezentace, Váš zjev a Vaše celková prezentace proslovu.  Vytvořte si autorské logo, povzduďte výrazným jednoduchým letákem, věnujte zákazníkům za nákupy ši využívání Vašich služeb dárkové poukazy a vždy mějte po ruce vizitku, kterou zákazník uloží nikoli zahodí. Proto je důležitá i barvenost, soulad a farmonie do vašeho podnikání. 

 

  

Co říci závěrem?

Tvořím pro Vás a pokud potřebujete s čímkoliv poradit, cokoliv vytvořit nebo popostrčit k realizaci Vašeho snu či nápadu, jsem tu pro Vás.

www.ivana-tremlova.cz

 

Ps: Jednou z mých klientek byla také jedna z Vás Ženy s.r.o a to Marcelka Soukupová, která peče úžasné koláčky a měla jsem tu čest jí potkat na sezení Žen s.r.o.. Pro Marcelku jsem vytvořila webovou prezentaci a poradila o možnosti využití mocného on-line nástroje, který ji zajistí finance pro její začátek do podnikání a investice do zařízení, jsem ráda, že vidím lidi jako je i ona, která si odhodlaně plní svůj sladký sen o kolačcích dle rodinných receptů své babičky www.kolacky-kolace-praha.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Majina
Majina 18. 2. 2017

Zaujimava dãma,skvele citanie!

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Děkuji Majino.-)

Tchiwawa
Tchiwawa 16. 2. 2017

Někdo tu odvahu má, někdo je prostě typ zamětnanec

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Ale, ale Tchiwawo, každý můžeme v životě jít a něco udělat, něco změnit a není to jen o odvaze. Já když se poprvé rozhodovala, zda jít a vydat svou první knihu a oslovit distributora knih, zda o mou knihu bude mít zájem, myslíte že jsem neměla strach, že jsem si stoprocentně věřila? Určitě né! Ale povím Vám jednu nejduležitější věc, kterou jsem se v životě zamestance naučila. A to říci si: No co můžu ztratit, když udělám to.....když udělám tohle....když pujdu tam či onam. A víte co jsem mohla ztratit? Nic. Opravdové nic, které jsem stejně neměla, tak proč nezkusit cokoliv ať už je nápad jakýkoliv, ať už Vás zužují strachy či předsudky, nikdy nemáte co ztratit, vždy a pouze jen můžete získat a když né zisk, tak zkušenosti a vědomosti, co udělat příště lépe.-)) Tak pokud chcete od života trošku více, jděte si za tím a zkuzte i nemožné, kdy jindy než ted, život máte jen jeden a je jen na Vás jak si ho prožijete.-)

hudlenka
hudlenka 16. 2. 2017

šikulky, obě

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Děkujeme Hudlenko.-)

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 387
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.