Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Veronika Kovarova
Vloženo 26. 1. 2021
Líbí se mi

TRANSFORMAČNÍ karty (78karet + výkladová kniha)

avatar
Veronika Kovarova
Vloženo 26. 1. 2021
Líbí se mi
TRANSFORMAČNÍ karty (78karet + výkladová kniha)

TRANSFORMAČNÍ karty (78karet + výkladová kniha)

Jak to začalo?

Hlavní myšlenka byla podpořit ostatní, jak se dostat do plné síly a vytvářet si ideální životní podmínky. Představ a vnuknutí byla hromada, nějaký čas trvalo, než jsem dala dohromady vůbec to, jakou formou bych chtěla předat dál poznání, jak se naučit více naslouchat intuitivnímu vedení a jak se naučit podporovat sebe sama. A jednoho dne, v jediném okamžiku byl nápad na světě, a pak mě už nic nezastavilo. Vize byla, a tak se mohlo začít a začalo ... teď je všechno připravené k tisku.

Za mne jsou karty hotové, vložila jsem do nich během dvou let to nejlepší, co jsem mohla. Mohu potvrdit, že jejich název je skutečně výstižný, i pro mne samotnou se staly velkou inspirací.

Co je hlavním cílem?

Záměrem je skrze karty aktivovat vnitřní motivační systém a dokázat se pustit strachů a limitujících přesvědčení blokujících radost ze života. Spojit se s vnitřní moudrostí a nalézt odvahu postavit se změně, která je žádoucí ve jménu nejvyššího dobra pro každého z nás. 

... a ještě něco navíc.

Pro ty z vás, kteří znají taje tarotu, budou mít karty určitý přesah. Ti, kteří tarot neznají, nic není ztraceno, karty naplní svoje poselství i tak.

 

Veronika

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 27. 1. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 646
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.