Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenuska
Lenuska
Vloženo 20. 6. 2017
Líbí se mi

Tomáš Klus: Máš život ve svých dlaních

Lenuska
Lenuska
Vloženo 20. 6. 2017
Líbí se mi
Tomáš Klus: Máš život ve svých dlaních

Tomáš Klus: Máš život ve svých dlaních

Občas se nám v životě nedaří. Přejeme si ve svém životě lásku, ale ta nepřichází. Jsme ztraceni a nemůžeme se najít. I to jednou potkalo Tomáše Kluse. Ale i on přišel na to, že má svůj život ve svých rukou. Jak to probíhalo?

Přání pro vás

„Vítr než padl mlýnu na lopatky, aby rozsvítil vísku a rozdal tak jas noční krajině, se zdržel chviličku u mne a špitl mi přání, že abych zde pro vás vyslovil: máš život ve svých dlaních."

Rozbité srdce a láska ze země za duhou

"Pak odvál a mně se rozbilo srdce, pocitem co tam zbyl se mnou, mi svitlo, že láska ze své země za duhou mi poslala to sladké políbení. Poznal jsem náhle, jak daleko jsem sám sebe dohnal, abych se přesvědčil, že žiju správně, až před vás, před porotu. A před vámi všemi jsem chtěl obstát a obhájit svou existenci abych to dokázal i tomu soudci ze všech nejpřísnějších – sobě."

Toho chceme, ten je jako my

"Chtěl jsem křičet ukazovat na druhé, že oni tohle, oni támhle to, sebe jsem však vždycky přehlížel, patrně ze strachu jestli se vám budu líbit takový, jaký skutečně jsem. Chtěl jsem hrát hru, přistoupit na její pravidla a pod maskou vyprávět příběhy o době, o lidech které neznám a přesto kritizuji. V tom políbení ale bylo snad cosi o pravdě, neboť mi ulpěla na rtech a vy jste ji zaslechli, řekli jste, toho chceme, ten je jako my."

Jediné za čím se ženu, jsem já

"A já byl překvapen, že ten koho jste si vybrali, jsem byl já, otevřeli jste mi oči tím, že jsem se ve vás všech uviděl, to obrovské zrcadlo jsem kolem sebe stavěl sedmadvacet let, než jsem se tohle léto přiženil do země za duhou a nechal si dojít, že jediné za čím se ženu, jsem zase jenom já, a že teda není proč se honit, a že je lepší zůstat tak a tam, jak a kde člověk je. Neznamená to ustrnout, ale zpozornět, děkuji vám za to, že teď vidím na svět krásně. Novou desku věnuji vám a lásce ze země za duhou.“

 

Zdroj foto: Instagram Tomáš Klus

Zdroj textu: píseň Nově

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
TerezaZlin
TerezaZlin 8. 7. 2017

http://www.zenysro.cz/assets/img/smiles/22.png

Odpovědět
Dudula15
Dudula15 6. 7. 2017

Tomáš je skvělej vydává super energii

Odpovědět
Cherrynka
Cherrynka 4. 7. 2017

pěkně sepsáno

Odpovědět
zdenkas
zdenkas 3. 7. 2017

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 29. 6. 2017

Je skvělý a u mě vede píseň Lenka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 328
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.