Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

sarinkaCZ
sarinkaCZ
Vloženo 27. 9. 2016
Líbí se mi

To jsem já

sarinkaCZ
sarinkaCZ
Vloženo 27. 9. 2016
Líbí se mi
To jsem já

To jsem já

Kdo jsem a proč jsem tady?
 Jmenuji se Šárka, je mi 27 let a bydlím přechodně v Praze. Tohle město jsem si zamilovala na druhý pohled. Záměrně říkám,že na druhý, jelikož jsem se narodila na Moravě a jako správný moravák mám vůči obyvatelům hlavního města předsudky. Pocházím z malé vesničky z Valašska, kde lišky chodí dávat dobrou noc a ráno i večer se degustuje slivovice. Ne, alkoholik nejsem. Teda, aspoň si myslím, že ne.

Mám ráda inspirativní příběhy i lidi, kteří je vytváří. To je vlastně primární důvod, proč jsem se z malé vesničky přestěhovala do velkoměsta i proč jsem se zaregistrovala na tento web.

Patřím mezi lidi, kteří rádi aktivně tráví svůj volný čas. Baví mě spojení přírody a dobrodružství. Mám ráda hádanky i hlavolamy. V poslední době se rozšířily únikové hry. Několik jsem jich i vyzkoušela. Některé byly inspirativní, některé zdlouhavé, jiné nápadité. Každopádně mne to přivedlo na nápad založit něco podobného … o tom více ale někdy příště.

Pokud jste dočetli až sem, mám pro vás malou odměnu – hru Honba za pokladem . Je to náš malý projekt, kterým jsme chtěli potěšit naše blízké. Hra je ke stažení na našich webových stránkách. Budu ráda, pokud i někomu z Vás udělá hra radost a těším se na případně komentáře.

http://patraci.cz/patracsky-blog/92-honba-za-pokladem

A na závěr bych ještě mohla představit své životní moto, kterým se snažím řídit :„Největší dobrodružství, které můžete zažít je žít život svých snů." Oprah Winfrey

To by bylo k představení se asi vše, těšte se na další článek

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 12. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 3. 2020

prima

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 4. 2. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 365
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.