Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 9. 2018
Líbí se mi

TESTOVÁNO ŽENAMI s.r.o.: O originálech, kopiích a dětském potenciálu s Janem Mühlfeitem

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 9. 2018
Líbí se mi
TESTOVÁNO ŽENAMI s.r.o.: O originálech, kopiích a dětském potenciálu s Janem Mühlfeitem

TESTOVÁNO ŽENAMI s.r.o.: O originálech, kopiích a dětském potenciálu s Janem Mühlfeitem

Bylo to na jaře 2013, volala mi Olga Girstlová, úspěšná podnikatelka, manažerka a tehdejší předsedkyně Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek a oslovila mě jako řečnici na konferenci k tématu ženského leadershipu v ruském Petrohradu. Františkovi byl jeden rok, a tak rozhodování bylo těžké, ale nakonec jsem výlet na 4 dny vzala jako relax po roce nespaní a nočního kojení a zároveň jako jednu velkou výzvu. Jako přednášející jsem toho ještě moc za sebou neměla, a tak jsem opravdu chvílemi "litovala". 

O to větší výzva to byla, že program byl obsazen zvučnými jmény, úspěšnými podnikateli, manažerkami a osobnostmi jako byl například Jan Mühlfeit. A náhoda tomu chtěla, že můj vstup byl právě hned po Honzovi... uff, dvakrát větší uff, když jsem podstupovala "křížový" výslech o novém nápadu a vizi v podobě ŽENY s.r.o. Netvářil se vůbec nadšený, byl odměřený, nic moc neřekl a odjel... 

O půl roku později jsme se potkali na vánočním večírku klienta v Praze, kde i se svým pověstným sebevědomým postojem řekl: Tak jsem o Vás zase slyšel, vypadá to, že to funguje?" A od té doby o sobě víme a máme řadu společných přátel. I proto jsme společně vystupovali na konferenci v Bratislavě a měli jsme celou D11 na diskusi o nejrůznějších tématech, na která se mě při každém našem setkání ptá, protože k mému překvapení si je pořád pamatuje. 

V červnu 2013 mě pozval k sobě do pořadu na Z1, a tak nyní jsem ho tak trošku neplánovaně vyzpovídala hodně krátce já. Vzhledem k tomu, že u nás doma je od září s první třídou hlavní téma František, jeho potenciál a hledání té správné cesty, jakým směrem ho vést, tak jsem se Honzy ptala nejenom na dětský potenciál, ale i na to, zda si pamatuje, kdy a kde poprvé slyšel o ŽENÁCH s.r.o. A jestli si vzpomněl? To už ve videu TESTOVÁNO ŽIVOTEM: O originálech, kopiích a dětském potenciálu s Janem Muhlfeitem, které najdete i níže pod článkem. 

Foto z titulní stránky je ze setkání v Petrohradu, kde jsme se setkali poprvé a je vidět, že Honza na sobě od té doby hodně zamakal. Můj blog ale není o sepisování jeho příběhu, a tak kdo nezná, doporučuji si přečíst a dozvědět se více na https://janmuhlfeit.com/cs/. Na fotce společně s Janou Ryšlinkovou. 

 

S krátkými videi pokračuji společně s kolegyní Bárou a najdete je každou neděli na našem YOU kanálu ŽENY s.r.o. ZDE.

 

Malé ohlédnutí pět let zpět a můj návrat z mateřské mezi lidi. Petrohrad, červen 2013 a o pár kilo mladší Eva

 

Skvělá a inspirativní skupinka českých účastnic konference s navazujícím třídenním poznávacím programem. Jestli mi něco setkání se ženami dává, tak je to vždy sdílení jakýchkoliv zkušeností  a názorů žen různého zaměření, věku či národnosti.  

A tady již slíbené video. 

Seznamte se: Jan Mühlfeit - Globální stratég, kouč a mentor, který pomáhá jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál. Dlouho stál po boku Billa Gatese ve společnosti Microsoft. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 292
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.