Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katty15
Katty15
Vloženo 7. 6. 2017
Líbí se mi

Těhotenství aneb maturita s miminkem

Katty15
Katty15
Vloženo 7. 6. 2017
Líbí se mi
Těhotenství aneb maturita s miminkem

Těhotenství aneb maturita s miminkem

Tak před 10-20 lety bylo zcela normální, mít miminko ve velmy mladém věku. Odsuzovány byly ženy, které neotěhotněly do cca 25 let. Dnes je to zcela opačně.

Moje těhotenství

O Matýskovi jsem se dozvěděla až ve 12 týdnu těhotenství a byla jsem velmy překvapena. Doufám, že mě za to nebudete odsuzovat, ale opravdu jsem přemýšlela jestli si mimčo nechám. Neměla jsem hotovou školu a nebyla jsem si jistá, jesli zvladnu vychovávat dítě, sama jsem se ještě cítila jako dítě. Rozhodla jsem se, a bylo to zatím to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem doposud udělala. Sice jsme s přítelem ještě mimčo neplánovali, ale byli jsme šťastní, že budeme mít syna. Postupně jsem začali nakupovat a vše připravovat. Já jsem samozdřejmě musela po celou dobu těhotenství chodit do školy, které jsem se nejvice bála. Říkala jsem si:,,co na to řeknou spolužáci, co učitelé, zvládnu maturitu?'' Termín porodu jsem měla 23.3., takže času jsem ještě měla spoustu. Spolužáci si všimli, že jsem těhotná až v 7. měsíci, jen kvůli tomu, že jsem s mimi nenacvičovala na ples.

Ples

Po mém maturitním plese, jsem se začala otevírat a musela jsem mít klidový režim. Postupem času se to zlepšilo a já jsem opět chodila do školy. Začala jsem se hodně učit, protože jsem věděla, že až porodím, bude to těžší. Otázky jsem sice už měla vypracované, ale do hlavy mi to nelezlo. 4.3. jsem s mamkou začala konečně stěhovat nábytek a vše dodělávat. Večer jsem šla s přítelem do hospody, který obvykle nepije, ale zrovna tento den dostal slinu. Celou noc mě probouzela strašná bolest do zad a do břicha. Ránou jsem si uvědomila, že je to tady. Mamka mi poradila, ať jsem co nejdéle doma, že jinak půjdu na hekárnu a to jsem nechtěla. Když jsem ležela na pohovce, tak si mě moje sestra fotila a posílala po celém internetu, byla jsem mediální hvězda Když už bylo nejhůře jeli jsme. Doktorka mi řekla, že jsme přijeli na poslední chvíli, jinak bych rodila doma. Matýsek byl do hodiny na světě a já jsem se stala tou nejšťastnější maminkou. Co víc si přát než RODINU.

PS: Maturita byla jen třešničkou na dortu. Sice to byly nervy, ale dala jsem to bez problémů.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

vše se dá zvládnout

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 31. 3. 2020

Tak to gratuluji a díky za zajímavé čtení. Pevně ale doufám, že naše dcera na tom nebude podobně. Ta se ale teprve na střední chystá. Prý se hrozně bojí že nezvládne přijímačky, tak jsem si řekla, že jí raději zařídím takový ten přípravný kurz, viz https://www.to-das.cz/

Odpovědět
Tamara
Tamara 8. 6. 2017

Tak to byl "fofr". Gratuluji a užívejte si Vaší krásné rodiny. syn je malý jen jednou. Ještě jednou, moc gratuluji

Odpovědět
Katty15
Katty15 9. 6. 2017

Jojo, to byl

Katty15
Katty15 9. 6. 2017

Dekuju

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 977
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.