Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 3. 12. 2019
Líbí se mi

Tarotové koučování

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 3. 12. 2019
Líbí se mi
Tarotové koučování

Tarotové koučování

Mnoho z nás má velké cíle a většina z nás jich chce rychle dosáhnout. V našem životě se často objevují různé stresové situace, které chceme lépe zvládat.  Právě pro tyto situaci je určené tarotové koučování.

 

Tato metoda v sobě propojuje klasické koučování s tarotem. Během sezení snáze pochopíte danou situaci a rozhodnete se, zda ji změnit nebo přijmout. Podíváme se na svůj život, práci a další situace ve Vašem životě z jiné perspektivy, probudíte svou intuici a začnete účinněji využívat své vnitřní zdroje.

 

Během tarotového koučování zjistíte, co pro svůj úspěch můžete udělat vy sami. Tarotové koučování je strukturované a zaměřené na cíl a neustále se vrací přesně k tomu, čeho chcete v dané situaci dosáhnout.

 

Tarotové koučování spojuje výhody klasického koučování a tarotového výkladu. Tarotové koučování nám pomůže pochopit situaci a rozhodnout se, zda ji změníme nebo přijmeme. Můžeme se tak na svůj život i kariéru podívat z jiného úhlu pohledu, probudíme tak svou intuici a začneme mnohem účinně využívat naše vnitřní zdroje.

 

Mnoho lidí si představí, že během tarotového koučování budu mluvit především já a řeknu jim, co je čeká a co je nemine. To je však mylná představa – tarotové koučování je zaměřeno na cíl a vrací k tomu, čeho ve svém životě chceme dosáhnout. Při této metodě využívám zenový tarot.

 

Tarotové koučování nám napomáhá se rychleji dostat k podstatě věci a mnohem rychleji nám pomáhá pojmenovat vzniklou situaci a lépe jí vzít do svých rukou. Mnohem efektivněji tak najdeme i řešení.

 

Jakým způsobem pracuji?

 

Při sezení s klienty kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který bude ušitý na míru právě vám – při své práci se řídím etickým kodexem koučů a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane k třetí straně.

 

Na samém počátku sezení pracujeme s ujasněním tématu a díky obrázkům si ujasňujeme cílový stav. K jednotlivým obrázkům, s kterými během sezení pracujeme, pokládám otázky a pracujeme tak i na jednotlivých krocích, jak dojít k cíli a jak překonat a využít překážky na dané cestě. Během sezení vytvoříme plán jednotlivých kroků, které pro vás budou motivující a jsou důležité ke zvládnutí cesty k cíli.

 

Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radosti i chutí se tak můžete vydat do života, který bude skutečně podle vašich představ.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 3. 12. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 12. 2019

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 3. 12. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 048
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.