Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marie Kostelecká
vloženo 10. 8. 2018
Líbí se mi

Tajemství splněného snu

avatar
Marie Kostelecká
vloženo 10. 8. 2018
Líbí se mi
Tajemství splněného snu

Tajemství splněného snu

Také když si něco přejete a „ONO“ se Vám to splní , tak máte velkou radost?

Mně se splnil krásný sen – již dlouho obdivuji Marii Diamond, která patří mezi celosvětově uznávané transformační učitele, spisovatele a motivační řečníky. Můžete ji znát z celosvětového fenoménu The Secret (v češtině jako TAJEMSTVÍ). Kde šíří svou mimořádnou znalost kvantové fyziky, zákona přitažlivosti a Feng Shui energie. Po celém světe učí svůj úžasný program, který zcela promění váš úspěch, vaše zdraví, vaše vztahy a vaší vnitřní moudrost. Je to Belgičanka, která se přestěhovala do Ameriky a nyní žije ve Francii. Začala jezdit do Čech a na Slovensko a to především do Prahy nebo Bratislavy.

Jednou známá (z internetu) jela na její kurz. Poprosila jsem ji, aby Marii Diamond pozdravovala a ona mi vzkázala, že se těší na osobní setkání se mnou – jak to mohla vědět?!?!

Říkala jsem si, kdyby tak byla někde blíž….24.6.2015 jsem otevřela internet a k mému úžasu na mě „vykouklo“, že je možnost zúčastnit se v Brně večerního setkání na téma –„Tajemství úspěchu“. Myslíte, že snad bude někdy ještě blíž, (dnes již mohu napsat, že byla i blíž a to ve vedlejším okrese Třebíč , že by třeba přijela za mnou až do Žďáru nad Sázavou? Byla to jedinečná příležitost, jak slyšet a osobně se setkat s touto ženou.

Hned jsem proto učinila patřičné kroky a jeli jsme. Čekala jsem na svou dceru v předsálí a představte si, že než začal kurz, tak mnou obdivovaná Marie chodila mezi lidmi a srdečně se s nimi zdravila, podávala jim ruku, některé dokonce objala a stále říkala „HELOU“ a „HAVARJÚ. Myslela jsem si, že se s těmi lidmi jistě už viděla, nebo je zná osobně. Stále procházela chodbou a vítala se dalšími příchozími, když v tom se její pohled stočil ke mně. Pozdravila mě, usmála se a ukázala abych šla k ní, stála jsem jako přibitá a dívala se okolo, jestli opravdu myslí mě. Podívala jsem se za sebe, ale tam nikdo nebyl, lidé přede mnou se rozestoupili a ona šla ke mně. To už mi tekly slzy jako hrachy a já nemohla uvěřit svým očím. Říkala to své „HELOU“ a „HAVARJÚ a já jí jen ukazovala, že mi srdce dělá „Bum, bum, bum…“ Položila svou ruku na mou hruď a požádala, aby nás někdo vyfotil.

TAK A TAKHLE TO BYLO:

Celý večer byl příjemný, z Marie zářila obrovská energie a lidskost.

Její knihu, kterou čtu již asi po třetí, jsem si nechala podepsat a Marie do ní přidala věnování i s osobním doporučením.                   Já jsem jí přivezla několik mnou malovaných přáníček, které jí udělaly radost.

 Marie Diamond byla úžasná a já děkuji vesmíru za toto setkání.

Tak už se s Marií známe osobně – byl to můj dlouholetý sen!! Jsem VDĚČNÁ!!!

A já mám pro Vás skvělou nabídku, objednejte si u mě knihu“Umění zákona přitažlivosti „

TAJEMSTVÍ ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI – 24 vesmírných principů, které transformují váš úspěch, zdraví, vztahy a moudrost .         …“doufám, že vám prostřednictvím této knihy budu moci být rádcem při transformaci vašeho života a že s její pomocí dosáhnete posunu ve vnímání svého vlastního vědomí.” [Marie Diamond]

   Nabízím Vám její úžasnou knihu pouze za 299 Kč + poštovné (běžná cena je 360,Kč)                                                               Při nákupu 2 knih snížím cenu na 288,-Kč/ks, při nákupu 3 knih sleva na 269,-Kč/ks

Využijte této nabídky a napište mi co nejdříve.

Já Vám přeji krásné dny ( nejen při čtení knihy ) ale i splněné sny

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz 

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a štastnějšímu životu.“

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Marie Kostelecká 14. 8. 2018

odpovědět
avatar
gustawka 10. 8. 2018

odpovědět
avatar
Marie Kostelecká 14. 8. 2018

avatar
Siraellen 10. 8. 2018

odpovědět
avatar
Ovace 10. 8. 2018

Nádherné

odpovědět
avatar
konatovka 10. 8. 2018

Maruško, velmi dojemný článek a z celého srdce Ti přeji ten nezapomenutelný zážitek s touto skvělou osobou.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 541
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.