Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jolana Fišerová
Vloženo 3. 5. 2019
Líbí se mi

TAJEMSTVÍ RADOSTI 10. PATRA

avatar
Jolana Fišerová
Vloženo 3. 5. 2019
Líbí se mi
TAJEMSTVÍ RADOSTI 10. PATRA

TAJEMSTVÍ RADOSTI 10. PATRA

Když jsem v 70. letech minulého století s rodiči bydlela ve 12. patře věžáku s věčně porouchaným výtahem, moje tehdy malé nožičky stálo mnoho úsilí několikrát denně vyjít všechny ty schody. Přesto jsem v 10. patře vždycky ožila radostí... PROČ? A proč ne už v 9.? Proč ne až v 11. nebo až ve finálním 12.? Proč se právě 10. patro stalo mým"patrem zlomu" a jak toho dodnes úspěšně využívám v osobním i profesním životě (a teď můžete i vy)?

Prozradím v aktuálních nedělních Lvích tipech! Zatím můžete tipovat do komentářů 

K odběru Lvích tipů se lze ZDARMA přihlásit na Lvím webu https://www.jolanafiserova.cz/

Jolana Fišerová

PS: Připravuji též významnou aktualizaci kurzu „Přepište svůj životní příběh“. Dozvíte se v něm, jak na sebevětší temno se dá dívat s pochopením a jak se díky tomu do našeho života vrátí mnohem víc radosti. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Jolana Fišerová 5. 5. 2019

Tak TAJEMSTVÍ RADOSTI 10. PATRA jste se bohužel v pravidelných nedělních Lvích tipech RADOSTI dnes nedozvěděli, nastala nějaká brutální chyba na serveru poskytovatele a mail, ačkoli odcházel v pořádku a s funkčním odkazem na článek, do mailových schránek vím buď nedorazil, nebo dorazil ve zdevastované podobě. DĚKUJI moc paní Romaně, které stálo za to mě na problém upozornit (jinak bych se o něm neměla šanci dozvědět). Zítra (ve všední den) napíšu na technickou podporu. O příběh samozřejmě nepřijdete. Mimochodem, právě tohle je krásná ukázka v přímém přenosu, k čemu je dobrá zpětná vazba a proč jsem za ni vždycky ráda.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 5. 2019

Myslím si, že 10 patro bylo již blízko cíle, jednička a nula byly dobré číslice . Já sama jsem bydlela ve věžáku ve 13., posledním patře a taky nám občas nejel výtah. Nejhorší to bylo, když jsem měla malou dcerku, kočárek, který musel zůstat dole, ale tašky a vše jsem nesla s dcerou na rukou. Nebo když netekla až nahoru voda a my chodily s kamarádkou a s dětmi umýt je dolů do prádelny...a pěšky.... na to nikdy nezapomenu

Odpovědět
avatar
Jolana Fišerová 5. 5. 2019

Super, díky za sdílení

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 048
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.