Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bakulka
Bakulka
Vloženo 15. 11. 2016
Líbí se mi

Štrůdl v podání moderátorky PRIMY Lucie Špakové

Bakulka
Bakulka
Vloženo 15. 11. 2016
Líbí se mi
Štrůdl v podání moderátorky PRIMY Lucie Špakové

Štrůdl v podání moderátorky PRIMY Lucie Špakové

Povím Vám to takhle přátelé, na jedné akci v Pracovně ŽENY s. r. o. jsem měla možnost poznat krásnou Lucku, která na oslavu narozenin ladně přicupitala, aby popřála oslavenci. Byla velmi milá a rozdávala úsměvy do všech stran. Druhý den po akci jsem zaskočila do ZARY, abych uklidnila svou mysl a v kabinkách jsem zaslechla známý hlas. Stále mi to šrotovalo, odkud znám tu blondýnku. Až u pokladny mi došlo, že je to Lucka ze včerejší oslavy! Nedalo mi to a oslovila jsem ji. Uf, je to ona! Když jsme s Luckou začaly být v kontaktu, znáte to, postupem času si začnete všímat, čím se kdo zabývá. Lucce nestačilo být jen na obrazovkách, ale mít něco svého, co ji bude naplňovat. Proto bych Vám nyní ráda představila projekt Štrůdl!

Projekt Štrůdl
Štrůdl je inspirativní happening na různá témata osobního rozvoje s hosty, kteří se nebáli vydat na svou vlastní cestu a kteří ti dodají odvahu a recept, jak překonat překážky v realizaci tvých vizí a projektů.
Je to lidský market, na kterém i ty můžeš nabídnout svůj talent, směnit své schopnosti a dovednosti. A zároveň se nechat inspirovat nápady ostatních.
Během jednoho dopoledne načerpáš spoustu pozitivní energie, podíváš se na věci z jiného úhlu a transformuješ své myšlenky. Sem tam taky vystoupíš ze své komfortní zóny a posuneš své limity.
Vždy - jednou za měsíc, na jiném místě i v jiný čas ale s jednotnou myšlenkou. – Inspirovat sebe i ostatní, společně sdílet své nápady a sny a užívat si, že jsme TADY a TEĎ.

Co je cílem Štrůdlu?

  • Aby každý z nás objevil svou vizi a našel odvahu ji realizovat
  • Vytvořit lidský štrůdl odvážlivců, kteří se budou na této cestě vzájemně inspirovat a pustí se do vlastních projektů
  • Věnovat se tématům, které nemusí být úplně cool, ale jsou důležité pro náš vnitřní rozvoj
  • Podporovat všechny, kteří se chtějí seberealizovat a mají chuť posouvat své hranice
  • Být více ON v reálném světě a OFF v tom virtuálním

Proč vznikl ŠTRŮDL?
Každý v životě máme své sny a přání. A často se nám v hlavě rodí tisíce myšlenek a nápadů, jak je naplnit. Bohužel mají často jepičí život. Zastaví se o jakési plexisklo strachu, vnitřních pochyb, nedůvěry sám v sebe a reakcí okolí.

Zpověď Lucky
„Já Lucie Špaková byla ambasadorem nedotažených nápadů. Každý měsíc jsem měla v hlavě jiný projekt, který měl větší či menší potenciál na úspěch. Tolik let jsme hledala NĚCO, co mě naplní, až jsem uměla od všeho TROCHU a pořád to nebylo, to ONO.
Pak mi došlo, že tenhle kolotoč nových startů, nedokončených projektů a životního tápání v tom, co že je na tomhle světě mým ,,posláním“ zažije někdy každý. Snad skoro každý chce mít smysluplnou práci, žít život, který ho bude bavit a pracovat sám na sobě. A v tu chvíli mi to secvaklo. Upekl se ve mně ŠTRŮDL.

Řekla jsem si, proč neudělat projekt, který bude inspirovat NÁS věčné nedokončovače nápadů. Proč se neobklopit lidmi, kteří svou vizi už mají a ,,nevytáhnout“ z nich nějaké to moudro, jak se jim to podařilo. A nepropojit mezi sebou všechny, kdo jen trochu mají chuť se vzájemně inspirovat.
Od té chvíle zažívám ty nejhezčí dny svého života. Našla jsem odvahu žít svou vizi. A protože (i když není vždycky všechno růžové) vím, jak úžasnej je to pocit, přeju si, aby se na té flow vlně svezl ve svém životě každý.“

Lucce moc fandím a chtěla bych jí tímto podpořit! Zapiš do diáře 20.11. a vidíme se společně v Radlické sportovně v Praze! Já tam budu taky! Má to smysl.

Odkaz zde: http://www.strudluj.cz/

nebo událost: https://www.facebook.com/events/562163837318136/

Vaše Bakulka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 10. 2. 2017

Skvělý recept

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 22. 1. 2017

Byla jsem na tom prosincovem v Lucerne

Odpovědět
Glady
Glady 22. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 112
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.