Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 3. 1. 2019
Líbí se mi

Stále sama?

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 3. 1. 2019
Líbí se mi
Stále sama?

Stále sama?

Ples a svatba  Dvě nádherné události a zároveň tolik kruté. Jen pro někoho. Proč?
Protože jde o dvě události, na kterých se prostě "nesluší" a prvním případě to úplně ani nejde, přijít sama. Jde o období, které dvakrát ročně přivádí osamělé ženy do nepřijemných situací, kdy akci musí odmítnout. "Tak moc bych chtěla konečně jít!" možná si říkáte  Ano, a to, že jde o aktuální téma nevypovídají pouze statistiky ČSÚ, ale i 2 330 000 výsledků Googlu, když zadáte klíčové spojení "osamělé ženy" a dokonce téměř třicet miliónů na výraz "seznamka".

V letošním roce, stejně jako portál Ženy sro , budeme slavit 5 let existence, kdy vznikl nápad podpořit osamnělé lidi  Jako majitel agentury MůjZnámý.cz, bych Vám rád zvednul sebevědomí. Je vás, klientek, které potřebují občas mužské rámě více, než si myslíte. Rád bych odkryl i příběhy některých žen, avšak maximálně respektujeme jejich soukromí a anonymitu. Obecně lze ale říci, určitě na tom nejste tak zle. U některých příběhů se nám hrnou slzy do tváří, kdy pomůžeme ženě například tím, že si jen zajde s mužem na kávu. Nebylo by to nic ojedinělého, kdyby nám po akci neposlala dvě A4 o tom, jak se konečně po 8 letech po úmrtí manžela opět s někým uvolnila a jak cítila, že už tuto tragickou událost chce nechat za sebou a začít hledat nového partnera.

Více jsme se snažili popsat v novém článku: http://starty.cz/clanky/projekty/na-plese-uz-nemusite-tancit-solo-zkuste-vyuzit-profesionalniho-doprovodu/

V případě, že jste sama, ale na profesionální gentlemanský doprovod se zatím necítíte. Zkuste si alespoň stáhnout příručku zdarma na našem webu. Detailně krok po kroku popisujeme, jak vysněného muže zaujmout.

 

Hodně štěstí a úspěšný vstup do nového roku,

 

David Zábrž

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 1. 2019

Odpovědět
Eliška Elizabeth
Eliška Elizabeth 4. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 510
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.