Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi

SPECIÁL k úplňku 14.9. s Kouzelnými časy: Překvapivé téma z hlubin naší duše

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi
SPECIÁL k úplňku 14.9. s Kouzelnými časy: Překvapivé téma z hlubin naší duše

SPECIÁL k úplňku 14.9. s Kouzelnými časy: Překvapivé téma z hlubin naší duše

Letošní zářijový rybí úplněk přináší silnou touhu udělat si ve věcech pořádek, vrátit se i hodně do minulosti, vyrýpnout všechno, co kdysi bolelo, co naše duše potřebuje v sobě nějak nově usadit. A nemusí to mít vůbec logiku, rozhodně nad tím nepřemýšlejte rozumem… ten nehraje roli. Je to čas, kdy můžeme překvapivě si na někoho vzpomenout, něco si uvědomit, pocítit obrovské vlny náklonnosti k něčemu/někomu, co normálně nemáme. Nebo naopak obrovské vlny úzkosti, strachu nebo zoufalství k něčemu, co jinak snášíme dobře. Ta paleta je široká, ale jde tu o to, že naše duše bez našeho rozumného vědomí, tímto způsobem účtuje sama se sebou.

Každému znamení vytáhnu dvě karty, které naznačí téma, jež může vyvstávat z hlubin a způsob, jakým se s tou vyvřelinou vypořádat.

 

BERAN: Předtucha, úžasné časy, splněné sny, možná náhlý příval energie, vaše rybí téma je o zahledění se do budoucnosti. Sebedůvěra je pak tím, co vás povede. A také výzva k odhodlání se k nějakému praktickému činu.

BÝK: Usmíření. Tedy touha najít zdroj lásky, láskyplné činy, možná budete bilancovat, nebo kolem vás bude bilancováno tak, aby něco bylo srovnáno – usmířeno. Jak se s tímto citem vypořádat? „Tvé sny si tě vybraly. Následování osudu ti přinese naplnění. To je kouzlo života“. To je tedy rada z karty, ze které se těžko něco univerzálního vybírá. Osud vás navede… každého jinak.

BLÍŽENCI: Integrita. Upřímnost, a puštění se všeho, co vaší duši neprospívá. Ten čas může bolet, můžete víc vidět, co vám škodí, co vadí… no a jak to řešit? Akce. „Přestaň váhat. Kouzlo tvoří tvé činy. Nic tě nemůže zadržet.“ Takže pusťte se do práce na odstranění všeho, co vám působí strach, nepohodu.

RAK: Vděčnost. Víc než kdy jindy si budete vědomi klidu svého života, toho, co máte. A i tento úplněk byste měli prožít v radosti, pokud oceníte ty nejmenší věci v životě. „Nesmírné potěšení může pocházet z těch nejmenších věcí. Využij prchavých chvilek radosti.“

LEV: Partnerství. Překonávání překážek, uvědomování si sebe i druhého v různých vztazích, to se na vás bude nyní hrnout. Jak na to? „Rozežeň mlhu iluzí. Podívej se pravdě do očí. Vzpomeň si na svou dokonalost.“ Tak vaše téma je o urovnání vztahů a svého vztahu ke vztahům.

PANNY: Integrita. Máte se také pustit všeho, co vaší duši neprospívá, duše vám něco od plic a velmi upřímně v tyto dny řekne. A řešení je v tom, že ji poslechnete, je tam předtucha změny, vy potřebujete něco ve svém  životě udělat k lepšímu a v tyto dny vás to k tomu mohutně potlačí.

VÁHY: Možná budete toužit po svobodě, vzduchu, nadechnutí se. Co chcete být, kým chcete být. To je vaše téma a cesta z něj vede skrze uvědomění si, že skutečně to je potřeba, která je za dveřmi. Změna. „Nechejte minulost za dveřmi a nedovolte, aby něco zkazilo vaše štěstí.“

ŠTÍR: Vaše téma je o tlaku na to, aby bylo jasno. Potřebujete mít něco dokonalé, bez iluzí. A řešení? Rozhlédněte se kolem, někdo tam pro vás má tu odpověď, po níž toužíte. „Drž se těch, kdo tě rozjasňují, milují a opravdu jim na tobě záleží. Ty ostatní nechej odejít.“

STŘELEC: Víra. Můžete se cítit sami, nepochopení, v klubíčku o samotě hledat svoji víru, svůj duchovní svět. V tomto stavu vám pomůže hledání potěchy v těch nejmenších věcech na světě, ve vděčnosti. Vaši duši a city nasytí prchavé chvilky radosti, říkají karty.

KOZOROH: Moc. Velká magická síla, kdy můžete vyslovit svá přání a splní se. Potřebujete něco změnit, přichází k vám řešení. A podporou je navíc karta Proměna, takže pusťte se do všeho, co k vám jde v tento čas… „Přeměna nesmí být uspěchaná, změna je překrásná.“

VODNÁŘ: Vy budete potřebovat mít ve všem jasno, rozehnat iluze, postavit se pevně na nohy. A tak se může stát, že budete kolem sebe činit změny, protože i ta podporující karta je o vymezení se: „Pusť se všeho, co tvé duši neprospívá. Buď k sobě upřímná, je to tvůj život, nedovol, aby ho někdo žil za tebe.“

RYBY: Partnerství je vaším tématem. Čas jemně překonat překážky, najít bolavá místa a vyléčit je ve svých vztazích. Podporuje vás v tom karta Posvátný prostor, která je o hledání síly v tichu, o klidu, který hledáte. Takže těmto tématům budete váš vlastní, rybí čas… přát.

Děkuji kartám Kouzelné časy a přeji vám, ať rybím úplňkem projdete s citlivou pokorou a vděčností za témata, která vám přinese.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 21. 9. 2019

Odpovědět
Majina
Majina 14. 9. 2019

Ryby vraj hladajú silu,je to tak.

Odpovědět
Jasper
Jasper 12. 9. 2019

Bezva díky

Odpovědět
lemur
lemur 12. 9. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 304
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.