Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Soustřeďte se na to, co vás dělá šťastnými

Nayrouse
Nayrouse
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi
Soustřeďte se na to, co vás dělá šťastnými

Soustřeďte se na to, co vás dělá šťastnými

Mnoho lidí štve jejich současné zaměstnání. Nechodí tam rádi. Jak z toho ven? Dělejte to, co vás baví. Buďte v tom dobří a klienti k vám budou chodit sami. Následně můžete začít školit méně zkušené kolegy - děláte to co vás opravdu naplňuje a zároveň živí.

Nejtěžší je začít. Jasně, peníze jsou důležité a někdy je potřeba pracovat na kase v obchoďáku nebo ve fabrice u pásu. Současně ale můžete investovat volné prostředky do svého vzdělání a postupně se připravovat na přechod od zaměstnání k vaší podnikatelské činnosti.

Nejvíce lidí ztroskotá ne proto, že by nic neuměli a byli jen průměrnými, ale proto, že se neodváží udělat ten pomyslný první krok. Raději budou přežívat od jisté výplaty k výplatě a vstávat každé ráno v pět hodin do fabriky, než by se zakousli a šli si tvrdě za svým cílem.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 23. 9. 2019

Já jsem dlouho žádný koníček neměla. Náhodou jsem narazila na https://www.reklamni-tasky.eu/papirove-tasky/ , kde si může člověk nechat vlastním potiskem potisknout tašku nebo tričko, tak jsem to zkusila a zalíbilo se mi to a teď toho už máme doma potisknutého tolik.

Odpovědět
Ovace
Ovace 14. 2. 2017

Přesně tak

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 730
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.