Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi

Sociální sítě

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi
Sociální sítě

Sociální sítě

 

Je 21. století a každý žije sociální život. Jenže co ty sociální sítě a virtuální svět vlastně je ? Mezi sociální sítě je řazen Facebook, Instagram, Twitter, které jsou velmi populární. Na každou z těchto sítí sdílíme svůj život, svoje úspěchy i neúspěchy, fotky i příhody.

 

Všechny tyto věci jsou veřejné buď pro celý svět nebo pro váš okruh přátel, který si můžete upravovat, dle libosti. Jenže otázkou je zda je to správně, že celý svět vidí co? Kdy? Kde ? Podle mého názoru by neměl člověk vše sdílet, protože ne vždy to je ku prospěchu. Například budete sdílet, že jedete pryč mimo domov na delší dobu a každý kdo zná vaší adresu, tak se zvedá možnost , že vás může někdo vykrást. Vím, že jde možná jen o přehnanou opatrnost, ale ono když vám pak vykradou byt, tak na to pak už je pozdě. Člověk si musí pořádně promyslet co chce a s kým sdílet, protože pak vám to může může ovlivnit život .

 

Já jsem vyrůstala v době, kdy Facebook a celkově sociální sítě byli velký boom a byl v České republice na rozkvětu. Podle mého názoru jde o věc, která zasáhla každou generaci. Myslím si, že je to dobrá i špatná věc. Může to jak ublížit, tak i pomoc. Otázkou je co si vybereme my. Na internetu je spousta lidí a řeší spoustu věcí, ale myslím si, že by si každý měl uvědomit co je třeba udělat a nejlépe tím pomoci i okolí...

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 4. 2019

používám hodně málo

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 2. 4. 2019

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 4. 2019

používám minimálně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 258
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.