Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 7. 11. 2020
Líbí se mi

SOBOTNÍ POHODA: Start k dlouhodobým cílům

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 7. 11. 2020
Líbí se mi
SOBOTNÍ POHODA: Start k dlouhodobým cílům

SOBOTNÍ POHODA: Start k dlouhodobým cílům

 

Přemýšlivý večer, ve kterém se na nás sypou oblasti nevyřešené, nejasné, niterné, tužby něco začít, něco skončit. Najít směr. Může to být emocionálně velmi náročné a cítit můžeme jak syrové zoufalství, tak i horkou  naplněnost vděčností a jasností svého záměru, chuť se rozeběhnout kamkoliv. Někdy i oboje toto najednou.

 

Leč je to změť a kdekdo o ni ani nestojí, je to dobrý recept na budoucnost. V rozrýpaných ranách, v náhle vysypaných tužbách, v cennostech ze šuplíku své duše, nacházíte to nejlepší, co můžete pro plánování budoucnosti. Závěry tohoto večera, víkendu nebo tohoto času, se neobejdou bez pořádné dávky dřiny. Je potřeba pro ty změny něco udělat – to je nad slunce jasné. Je potřeba dělat krůčky, často proti svým zvyklostem, pořádně se zapotit, rozhlédnout se a naplánovat další krůčky, a zase se zapotit. To, co nám nyní zraje, není zadarmo, ani náhodou. Je to dozrálý dílčí plán naší duše, víme a cítíme, jak to právě s tímto tématem, které vyvstalo z měsíčního svitu a nejistot, máme. Jak s ním máme naložit. A i jak se nám do něj chce, nebo zoufale nechce. Když se nechce, nevadí, téma poodstoupí a vrátí se dle svého uvážení… Kdo chce, pomůže mu vědomí, jež bude příští týden nabývat na síle, že když si dobře rozloží síly a své schopnosti, zvládne to. Start k dlouhodobým cílům.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
kosanka
kosanka 8. 11. 2020

Včera bylo u nás celkem dobře, vydali jsme se na kolo a ujeli 28 km, super zážitek

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 7. 11. 2020

sobotu jsem pověnovala ze 2/3 výletu v přírodě a ve zbylé třetině návštěvě u syna, dlouhodobé cíle asi ani žádné nemám..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 11. 2020

dneska krásně, tak jsme si užili hezké odpoledne v přírodě

Odpovědět
Tamara
Tamara 7. 11. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 766
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.