Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Štěpánka Hlaváčková
Vloženo 9. 4. 2017
Líbí se mi

Sny se mohou stát skutečnosti

avatar
Štěpánka Hlaváčková
Vloženo 9. 4. 2017
Líbí se mi
Sny se mohou stát skutečnosti

Sny se mohou stát skutečnosti

Jmenuji se Štepánka je mi 29 let. Narodila jsem se v Příbrami, od 19 let jsem se často stěhovala a nyní žiju kousek od Českých Budějovic. Vystudovala jsem bakaláře v oboru mediální a komunikační studia. Mám 6 let praxe v různých administrativních pozicích. A poslední 2 roky jsem se věnovala svému podnikatelskému snu, měla jsem kavárnu a však jsem musela její činnost ukončit, bylo náročnějši ukončit činnost, než ji začít. 

Už od mala jsem byla snílek a bavilo mě často všechno a taky nic. Až časem jsem si našla koníčky, které mě baví dodnes. Zbožňuju pečení, vaření, ruční práce, sport a módu.  

S vařením jsem začala ve 12, s pečením v 19, umím háčkovát, něco i uplést, občas i něco vyrobím. Ale vaření a pečení je můj denní chleba a ráda se podělím o své vychytávky i o recepty

Se sportem jsem začala až v roce 2014, to mi bylo už 26 let a od té doby, něco dělám denně a nebylo to lehké začít v mém věku udržet se u toho. Občas mám černý den a nic se mi nechce, ale když se přemluvit miluju to, sport ve mě probudil větší bojovníci, která už se nebojí, tak jako dříve.

Hadříky jsou mojí srdeční záležitostí a můj šatník a botník je velmi obsáhlý. Mám asi 30 ks různých bund a kabytů, 40 párů bot, nespočet triček, kalhot, sukni a i šatů.

Ráda bych se tedy s Vami podělila o své zkušenosti, zážitky, recepty a vše co by Vás zajímalo

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Martina | ŽENA s.r.o.

Dobrý den Štěpánko, určitě budeme moc ráda, když budete pravidelně přispívat. Může to být móda, ale i vaření, nebo rady, jak něco vyrobit! Těšíme se!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 498
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.