Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 9. 1. 2020
Líbí se mi

SHREK MUZIKÁL

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 9. 1. 2020
Líbí se mi
SHREK MUZIKÁL

SHREK MUZIKÁL

Muzikál Shrek, v originálu Shrek The Musical, uvedli Jeanine Tesori a David Lindsay-Abaire na motivy známého animovaného filmu společnosti DreamWorks. Od té doby si vysloužil hned několik nominací na prestižní muzikálové ocenění a uveden byl v několika světových metropolích. Mezi nimi nechybí Madrid, Buenos Aires, Budapešť, londýnský West End ani newyorská Broadway. Kromě toho se dočkal rovněž turné po USA, Velké Británii a Německu. Nyní je populární zelený zlobr také v České republice.

Muzikál slibuje velkolepou show, plnou zábavy, kouzelnických efektů a nadpřirozených věcí, které uchvátí všechny věkové kategorie. V titulní roli se návštěvníci mohu těšit na zpěváka Jiřího Zonygu. Alternovat ho bude Jan Kříž. Dále vystoupí Ivana Jirešová, Karel Zima, Ondřej Bábor, Hana Křížková či Renáta Podlipská.

Celkem v muzikálu vystoupí kolem 60 účinkujících, kteří se objeví v pohádkových kostýmech Lucie Uhlíkové. Organizátoři lákají rovněž na unikátní scénu, kdy scénograf Jaroslav Svoboda vytvoří na pódiu obrovskou bažinu, velkolepý zámek i nebezpečné dračí doupě. 

Termíny vystoupení:

12. ledna 2020, Brno

18. ledna 2020, Pardubice

22. února 2020, Liberec

Příběh

Znáte nemotorného hromotluka s dobrým srdcem jménem Shrek? Předpokládáme, že ano, protože se jedná o jednu z nejoblíbenějších moderních pohádkových postav. I když se to nezdá, spatřil světlo světa před více než dvaceti lety. Ale to na pohádkovou postavu není zas tak moc, ne? Stejně stará je i krásná princezna Fiona, kterou musí osvobodit ze spárů zlé dračice, i jeho věrný druh Oslík. A samozřejmě lord Farquaad, který mu za princeznu slíbil navrátit bažinu. Skvěle vykreslené postavy, napínavá zápletka     a komediální nádech, který Oslík a další příběhu dávají, proslavil Shreka po celém světě. Zkrátka a dobře, Shrek se stal klasikou a teď máte možnost ho vidět na jevišti i Vy, ve výpravném představení, které Vás provede řadou pohádkových lokalit, jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě bažina samotného Shreka. Mimo něj se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé. Zpívající Perníček; Pinokio – dřevěná loutka, která přece není žádná loutka, ale opravdový kluk; Vlk, který se rád obléká do ženských šatů; Pěvecké trio Prasátek… Protože muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná.

Producent KVArtProduction -   www.kvartproduction.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
ovile9080 wade 29. 7. 2020

Thanks a lot for this amazing blog it is information can seen the site https://in.pinterest.com/pin/720083427911379339 and play online here latest v bucks game zone forever here play it game

Odpovědět
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 20. 1. 2020

To musela být nádhera

Odpovědět
k.eva
k.eva 10. 1. 2020

My jsme byli a moc se nám líbil

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 061
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.