Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Adéla Karlovská
Vloženo 31. 3. 2019
Líbí se mi

Sexuální polarita

avatar
Adéla Karlovská
Vloženo 31. 3. 2019
Líbí se mi
Sexuální polarita

Sexuální polarita

Už jste slyšeli výraz sexuální polarita? Víte, k čemu nám slouží a jak ji můžeme posílit?

Polarita je přírodní síla neboli energie, která proudí mezi mužským a ženským pólem. Energie, která vyžaduje 2 póly – mužský a ženský, přičemž póly nejsou založeny na pohlaví, ale jedná se o universální sexuální síly. Výboj těchto polarit lze zažít, jak mezi lidmi, tak mezi člověkem a místem.

Je to běžné, magnetické, není to vědomé. Je to neškodné avšak mocné.

Jak je to v partnerství

Ovládá naše životy podvědomě. Jedná se o oblouk energie, která proudí mezi 2 lidmi. Přitahuje nás k partnerovi.

Jedná se o přitažlivost. Až magnetickou přitažlivost nebo naopak odpudivou sílu mezi mužským a ženským elementem. A ovlivňuje naše životy.

Nejdříve jí říkáme chemie, později přeroste v polaritu. Buď ji vztah má či nemá.

Jak to vypadá, když vztah sexuální energii má

Mysl se při milostném objetí uvolní, naše myšlenky běží jako o závod. Zvýší se srdeční frekvence. Teplota pokožky, ale i postavení těla se mění. 

Nejedná se o zamilovanost.

Ženská polarita neboli energie

Jde o místo, které je plodné, plné zejména přírodních krás. Místo, na kterém jsme obklopeni bujnou živoucí vegetací. Místo, které je krásné. Činnost, která je kreativní.

Ženská polarita nás nabíjí životní energií, probouzí nás k životu. Jedná se o energii přírody.

 

Mužská polarita neboli energie

Je proti ženské energii konstruktivní, plná práce, soustředěná, pracovitá, ukázněná, zaměřená na cíl, například obchodní jednání.

Časem energie slábne, je třeba se jí učit vědomě obnovovat, pracovat na ní. Je třeba se naučit, jak posílit, neutralizovat nebo obrátit proud sexuální polarity vedoucí k našemu partnerovi či partnerce.

Sexuální energie se běžně projevuje mezi ženou a mužem. Existuje i muž vs. muž nebo žena vs. žena, pokud vždy jeden z partnerů má opačnou polaritu.

Jakmile se energie změní, nebo přestane být jednoznačná, partneři se přestanou přitahovat a vzniká mezi nimi konflikt.

Jak tedy posilovat ženskou a mužskou polaritu

Běžnými ženskými nebo naopak mužskými prvky chováním a jednáním.

Jak může žena posilovat sexuální energii mezi partnery

Žena by měla o muže pečovat. Objímat ho, přimknout se k němu tělem, odhalovat části svého těla. Měla by používat letmé dotyky, polibky, slovní sexuální narážky. Měla by muže svádět pohledy.

Žena tímto jakoby krmí muže svou energií, nabízí mu lásku. Vyzařuje ženskou energii, a proto jako magnet přitahuje jeho mužskou energii v plném výboji ženské polarity.

Vytahaná a roztahaná trička nikdy sexy nebyla a myslím, že ani nikdy sexy nebudou. Oblečení, ve kterém není vidět ani kousek vašeho těla, také odložte. Můžete namítat, že se v takovém oblečení cítíte nejlépe a pohodlně. Pokud jej budete nosit občas, myslím, že váš partner to zvládne. Pokud však toto bude váš běžný domácí úbor, veškerý sexappeal se postupně vytratí. Zvažte tedy efekt vaše pohodlnost vs. užívání si obdivných pohledů od partnera z dlouhodobého pohledu a zejména účinku na váš sexuální život.

 

Jak může muž posilovat sexuální energii mezi partnery

Muž musí ženu dobývat, musí se ženě otevírat v lásce. Dávat najevo svůj obdiv a úctu. Má obdivné pohledy, slova vůči její kráse, tělesné i duševní. Zejména však tělesné.

I pro muže platí pravidlo vytahaných a roztrhaných triček a tepláků. Nicméně muž může své vytahané tepláky kompenzovat tím, že denně bude své partnerce skládat komplimenty a obdivovat jí. Není nutné sepisovat básně. Stačí říkat drobnosti. Pochválit krásné oči, úsměv, pěkné nalíčení, oblečení apod.

Poskytuji i osobní konzultace a poradenství a klientky si u mě v některých případech ztěžují, že jejich muž se na nich velmi často dožaduje sexuálního aktu. Pokud některá klientka s tímto „problémem“ přijde, jásám . Jejich vztah totiž lze v tomto případě zachránit. A tak je to v naprostém v pořádku. Protože přesně toto JE „práce“ muže. Ženu dobývat, dožadovat se na ni sexu, chtít se jí dotýkat, milovat jí, objímat jí. Pro muže je to hra. Hra dobývání, získávání toho, co chce. Zvyšuje to jeho libido, jeho mužskou energii, která je ve vztahu nesmírně důležitá.

Kdy vznikne neutralizace energie

Pokud dojde k nepřijetí energie z jedné strany partnera či partnerky. Žádná sexuální aktivita, svádění, hlazení, dotyky, polibky, pohledy, obdiv, odhalování.

Vrátím se ke klientkám, které opakovaně odmítají být svedeny. Odmítají své muže, jejich mužství, jejich mužskou energii. Tím sexuální energie slábne a to nejen u muže, ale i u ženy.

Jak se může sexuální energie obrátit

V případě nepochopení chování a jednání z jedné či druhé strany partnerů. Může jít i o vzájemný nezájem. Nebo dokonce o agresivní odmítání mužské či ženské energie a nezájem o druhého. O jeho slova, myšlenky, degradace. Tím, dochází k odpuzování a distanci mezi ženskou a mužskou energií.

Chybí respekt a úcta k jednomu či druhému.

Agresivním odmítáním či degradací mužské energie může být například to, že muž je urážen a ponižován ženou (zase jsi neudělal, co jsem chtěla, jsi neschopný, nic nezvládneš udělat sám apod.). Nebo naopak žena je urážena a ponižována ve svém ženství (jsi neschopná, tohle si na sebe snad nevezmeš, podívej se, jak v tom vypadáš, moje maminka navařila ty knedlíky lépe apod.).

Muži ztratili kontakt se svým mužstvím. Navenek se zdají dostatečně schopní a silní, ale v jádru jsou oslabení.

Ztratili kontakt se svým vnitřním nábojem a se svou jistotou v lásce a v životě. Začali být nerozhodní, dezorientovaní a vnitru bezradní.

Dnešní doba bohužel napomáhá tomu, že se rodí nebo se z mužů stávají slabí jedinci, kteří mají slabou mužskou energii a zároveň chladné ženy se slabou ženskou energií.

Proto je nutné opět vyrazit na cestu a začít pracovat na posílení a zejména přesnému směřování mužské a ženské sexuální polarity. A pokud si tu cestu budete i řádně užívat, věřím, že to pro vás bude velká zábava, protože přesně o to jde, užít si to .

 Hodně štěstí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
janinkad
janinkad 31. 3. 2019

chi chi...už si beru podvazky a chystám se čistit okna-né, to byl VTIP.

Odpovědět
avatar
Adéla Karlovská 31. 3. 2019

úžasný přístup...zkuste a dejte vědět, jaký to mělo efekt DD

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.