Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 5. 4. 2020
Líbí se mi

Sebeláska tajemství vnitřní transformace (krok po kroku)

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 5. 4. 2020
Líbí se mi
Sebeláska tajemství vnitřní transformace (krok po kroku)

Sebeláska tajemství vnitřní transformace (krok po kroku)

Sebeláska to jak se milujeme a přijímáme odráží kvalitu našeho života. Pokud chceme být v životě šťastnější a spokojenější, tak musíme pěstovat lásku k sobě a vytvořit zdravý vztah k sobě samému.

Proč je sebeláska důležitá a jak se projevuje

Jedním z klíčových vlastností sebelásky je „kvalita našich vztahů určuje kvalitu našeho života“ a to zahrnuje i náš vztah k sobě. Naučit se, jak se zamilovat do sebe je zásadní pro naše vlastní štěstí, pro náš úspěch ve vztazích a pro to jak komunikujeme se světem. Je to kvůli zákonu přitažlivosti co dáváme so svět to dostanete desetkrát zpět. Když se do sebe zamilujeme do sebe, tak přirozeně svou lásku rozšíříme do světa, čímž zlepšíte kvalitu svého života a všech v našem životě.

Když se milujete, získáte na oplátku více lásky. Když vyzařujeme sebevědomí a radost, tak přitahujeme ostatní se stejnou frelvenci a tím zlepšíme nejen svůj život. Tím se zlepší kvalita našich vztahů což zlepší i náš život. Cyklus je jasný, odpovědí je sebeláska vše začíná zamilovat se do sebe. Ale odkud pochází láska? A jak to můžete postavit? Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se do sebe zamilovat?

Sebeláska je to co určuje jaká jsme v životě štástní a spokojení. Pokud nejsme spokojení sami se sebou, svým životěm, nepřijímáme sami sebe a nemilujeme sebe, ta jak můžeme být skutečně spokojení a šťatsní? Existuje více faktorů, které ovlivňují štěstí, ale sebeláska je zaručeně cesta jak být šťatsný v životě.

Sebeláska spolu se sebevědomím také zlepšuje naše zdraví. Dokonce to bylo i věděcký dokázáno jaký  vliv na naše duševní i fyzické zdraví.

1. Určení své hodnoty vs sebeláska

Prožít svůj život v souladu s tvými nejhlubšími hodnotami je nezbytné pro to, aby jsi si mohl užívat života naplno. Sebeláska odráží tvé vnitřní hodnoty. Lidé, kteří mají jasno v tom, čemu věří a čeho si cení si a kteří znají své hodnoty, tak jsou v životě šťastnější, spokojenější a dosahují svých cílů a snů, ale také respektují mnohem více než lidé, kteří si nejsou jistí, co je pro  opravdu důležité.

To okamžitě vyvolá otázku: "Na kolik si ceníš svého života?" Lidé, kteří si opravdu cení svého života, jsou lidé, kteří si vysoce cení sami sebe. Lidé, kteří si cení sami sebe, svůj čas dobře využívají. Vědí, že jejich čas je jejich život. Takjový alide staviu vždy a za všech okolnosit sebe na první místo a to je krok číslo jedna, který odráží sebeláska, ale také je to spojené s tím jak máme nastavené vnitřní hranice a umíme říct ne.

„Zákon reverzibility“ říká, že pocity a činy se vzájemně ovlivňují. Pokud se cítíš určitým způsobem, budeš jednat konzistentně se svým pocitem. Opak je však také pravdou.

Pokud budeš jednat určitým způsobem, tvé akce v tobě vytvoří pocity, které jsou s nimi v souladu. To znamená, že když budeš jednat, jako by byl tvůj čas nesmírně cenný, akce způsobí, že se budeš cítit jako cennější a důležitější člověk. Dobrou správou času si ve skutečnosti zvýšíš sebevědomí a díky tomu se zlepšíš v tom co děláš. Važít si sebe a svého času je velmu důležitá součást sebelásky a mnoho lidí se to plete se sobeckosti. Sebeláska a sobeckost je úplně něco jiného.

Samotný akt žít svůj život v souladu s vašimi hodnotami a efektivně a dobře využívat svůj čas, zlepšuje tvé sebevědomí, buduje tvou sebedůvěru a zvyšuje se tvá sebeláska. Pokud chceš udzravit svůj vztah k sobě, budovat sebelásku, zvýšit své sebevěodmí, uzdravit svou minulost a stát se nejlepší verzi sebe samého tak neváhej využít příležitost CESTA SEBLÁSKY, kde  povedeme krok za krokem.

 

Toto je faktor, který přímo ovlivňuje tvé sebevědomí a sebelásku, jsou tvé současné hodnoty, akce a činnosti, které podnikáš v souladu k dosažení tvých cílů. Čím více jsou tvé cíle a tvé aktivity shodné s tvými hodnotami, tím lépe se cítíš. Když pracuješ na něčem, v co věříš a co je v souladu s tvými přirozenými nadáními a schopnostmi, máš rád více sebe i svou práci. To způsobí, že to co děláš, budeš dělát lépe. I toto je sebeláska vědět kdo jsem, kým chci být a kám chci směřovat. Pokud nedělám to co  baví a jdu sám proti sobě, tak jsem absolutně mimo rámec sebelásky. Stáhni si naši pracovní knihu a objev sám sebe, svůj smyls života, silné stránky a mnoho dalšího.

 

3. Vděčnost a sebeláska

Když pociťuješ vděčnost a osvojíš si hojné myšlení ve všem co děláš, tak přirozeně se mění tvůj úhel pohledu na realitu, sebe, svět i všechny v něm a tím začneš milovat a přijímat sebe, svět i všechny v něm. Najděš to dobré v každé situaci a přestaneš cítit a vnímat negativní aspekty života i sebe samého. Pokud jsi měl špatné rande, můžeš si myslet: „Nikdy nenajdu lásku.“ Neutralizuj tuto myšlenku přemýšlením o veškeré lásce, kterou již máš od přátel a rodiny.

4. Vytvářejte zdravé vztahy

Je pravda, že nejdůležitější vztah je vztah se sebou samým, ale to neznamená, že by jsi měl ve svém životě nechat negativní lidi. Obklop se lidmi, kteří se o tebe zajímají, motivují tě, inspirují a podporují tě. Vytvářej zdravé vztahy, které přinášejí pozitivitu tvému životu, a zbav se všech vztahů, které jsou škodlivé a toxické. Sebeláska znamená také nechat propustit lidi, kteří ti  neslouží a nerezonují s tebou.

5. Buď k sobě laskavý

Vypadá to jednoduše, ale může to být jeden z nejtěžších aktů sebelásky k ovládnutí. Nikdo neříkal, že sebeláska je ejdnocuhá, nebo nevyžaduje úsíli. Vyrůstáme ve společnosti, která nám vždy říká, jaký být, jak žít a dokonce i jak se cítit. Pokud jsi zvědavý, jak se do sebe zamilovat, prvním krokem je dát sám sobě povolení být člověkem. Nemusím být dokanalý stačí jen být sám sebou. Nemusíš být super máma, fitness model nebo miliardář, aby jsi byl hodný lásky.

6. Udělej něco, v čem jsi dobrý

Hraje na nástroj, píšeš povídkym nebo pěstuješ nejlepší papriky ve městě? Dělat něco, v čem jsi dobrý, posiluje tvojí důvěru a ukazuje ti, jak se do sebe zamilovat. Oceněním svých vlastních dovedností se také buduje sebeláska. Pokud je můžeš sdílet s ostatními, je to ještě lepší. Možná jen zjistíš, že si i ostatní užijí i tvůj talent, nebo  požádají o pomoc, nebo dokonce ti nabídnou nějakou nabaídku, nebo příležitost (například pracovní).

7. Najdi svůj účel

Najít svůj účel je dokonalý způsob, jak se naučit, jak se do sebe zamilovat. Účel nám dává důvod vstávat ráno a dělá z nás část něčeho většího než my sami. Naplňuje několik našich šesti lidských potřeb, včetně významurůstu a přínosu. Ale účel zřídka natáhne ruku a zaklepe na naše dveře. Chceme najít svůj účel, musíte být k sobě upřímní. Z čeho jsi ve svém životě nejvíce nadšený? Co ti přináší radost? Jakmile odhalíš smysl ve svém životě, začneš vidět větší obrázek a přestaneš kritizovat menší věci. Jednoduše odhal svůj smysl života i svůj vnitřní potenciál a budeš nejen šťatsnější, ale i tvá sebeláska vzorte.

8. Uzdravení minulosti je sebeláska

Pokud chceš uzdravit svůj vztah ak sobě zvýšit své sebevědomí, udzravit své vztahy a být v životě šťatsný a spokojený, tak musíš uzdravit svou minulost, své traumata a hlavně odpustít. Toto je nejdůležitější součást sebelásky. Minulsot je to co tě drří zpátky a nedovoluje, aby jsi moh zažít úspěšnou a zářivou budoucnost.

Proto neváhej využít své přiležitosit na vnitřní transformací, protože CESTA SEBELÁSKY čeká na tebe. Povedeme  krok za krokem na cestě za tvým nejelpším já. Uzdravíš své vztahy, minulost, svůj vztah k sobě a zalepši se kvalita všech tvých vztahů. Zvýšíš si své sebevědomí a naučíš se pracovat se vými emocemi i negativními mylšenkami a mnoho dalšího.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 6. 4. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 5. 4. 2020

sebeláska je důležitá

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 188
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.