Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 5. 11. 2020
Líbí se mi

Sama

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 5. 11. 2020
Líbí se mi
Sama

Sama

Na jaře jsem se v první chvíli trochu lekla. Všechny zrušené živé akce a toho času najednou, kdy budu jen sama se sebou. Už jsem myslela, že to neumím, ale jo. Pořád mi to jde celkem dobře a pořád se snesu sama se sebou. I v tichu. 

Užívám si ty chvíle v lese, ale i doma. Čím déle ta náročná koronavirová situace trvá, tím více svou pozornost z vnějšího světa přenáším k sobě samé. K sobě domů, do svého nitra. To spojení s mou duší, poznávat všechna skrytá zákoutí a nechávat odcházet přesně to, co potřebuji pustit, abych tak uvolnila místo pro nové.

Nejlépe mi to spojení se sebou jde hned po ránu, v tichu. Ale i v přírodě, kdy jsem obklopena stromy a přírodou. A večer před usnutím, kdy mám prostor pro hluboký sestup k sobě samé, do mého středu. A to vše propojuji s vědomým dechem. 

Ten čas pro sebe...dovolit si zastavit, ztišit se, meditovat a plynout. Přestat utíkat do minulosti a plánovat budoucnost, ale žít opravdu PRÁVĚ TEĎ. Žít svůj vlastní život, naslouchat hlasu své duše a přitom objevovat nové, uvnitř sama sebe. Ano, ta cesta je těžká, ne-li těžší než kdykoliv před tím, ale přitom je tak krásná. 

Každý z nás má na výběr - buď si stěžovat na to, co se všude kolem děje nebo se vydat na tu krásnou cestu. Na tu cestu k sobě samé

Pojď to zkusit i ty. Dej šanci tomu přiblížení se sama sobě

S láskou,

Michaela

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 17. 11. 2020

Je skvele meditovat

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 11. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 6. 11. 2020

Prima.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 11. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 707
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.