Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Be-inspirated
Be-inspirated
Vloženo 8. 7. 2017
Líbí se mi

Roztočte spirálu lásky

Be-inspirated
Be-inspirated
Vloženo 8. 7. 2017
Líbí se mi
Roztočte spirálu lásky

Roztočte spirálu lásky

Svoboda rozhodování.

Rozhodování se o vlastním životě.

Proč je pro mnohé z nás tak důležité mít neustále pocit, že můžeme ovládat vlastní život? Že se můžeme rozhodovat dle našich myšlenek, přání, tužeb, srdce?

Nemusíme se dívat na to, co by tomu řekli druzí – ať už cizí nebo blízcí lidé.

Proč mnohdy utíkáme k extrémům, jen proto, abychom měli pocit „svobody“, vlastní vůle, volby… .
Jak je možné, že někteří lidé jsou pouhé ovce v davu?
Jak je možné, že jiní trpí pocitem „výjimečnosti“, který nemohou uspokojit? Nevědí v čem jejich „výjimečnost“ spočívá! Každý člověk je výjimečný! Každý, já i Vy!

Neexistuje nikdo, kdo by byl na světě zbytečně, bez práva na život (i když v případě vrahů, teroristů, pedofilů si jen těžko dokážeme zdůvodnit jejich působení na planetě Zemi). Každý je jedinečný, každý je výjimečný. Každý může, bude-li se o to jen trochu snažit, obohatit životy lidí na této planetě.

Nejcennější, co jako lidé máme, je láska. Láska je to, co spojuje lidi. Dokáže propojit životy, na první pohled neslučitelných osobností. Na každém člověku je něco, co je hodno milování, lásky. Každý člověk má v hloubi duše alespoň malou jiskřičku světla.
Světlo je tvořivé, rozpínavé. Dokáže mezi lidmi šířit vibrace lásky, naděje, touhy… radosti z bytí. Radosti ze života.
Tak jako vzduch, který kolem nás proudí každou minutu našeho života, a který my bez menšího odporu vdechujeme, proudí kolem nás i láska, která má neomezenou moc léčit, uzdravovat a spojovat lidi na celém světě.
Tak jako vzduch dýcháme s naprostou samozřejmostí, měli bychom se o totéž pokusit i s láskou, která kolem nás vibruje v každé molekule vzduchu.

Vzduch je pro nás životně důležitý. Je nezbytný!!! Zkuste na chvíli zadržet dech… . Nadechli jste se znovu? Neříkejte?  A proč? Protože je to NUTNÉ k Vašemu přežití!!!!

Stejně tak je pro každou živou bytost nezbytná láska!!! Je dokázáno, že miminka, kterým se nedostává v prvních dnech života láskyplných doteků, strádají a v horších případech umírají. Proč?
Narodila se jako čisté nádherné bytosti očekávající lásku, péči, ochranu. Nedostanou-li ji, chovají se jako květina zavřená v zavařovací sklenici.

Zavřete na chvilku oči a pokuste se procítit lásku, která proudí kolem Vás. Cítíte teplo objímající Vaše paže? Pohlazení po vlasech, či tváři? Prociťte všechny barvy, kterými na Vás láska působí.

Kdo Vám ji poslal? Kdo Vám ji dal? Zasloužili jste si ji? Řekli jste si o ni? Ať už je Vaše odpověď jakákoliv, láska tu je. Úplně prostě a bez podmínek tu je. Všude okolo Vás. Nevyženete ji tím, že otevřete okna. Neutečete před ní do práce, ani na nejhlučnější koncert. Dokonce ani v dopravní zácpě se před ní neschováte. Je všude. Je okolo Vás, je ve Vás.

Pokud se Vám oči zalily slzami, jste bytostí se srdcem plným lásky. Otevřete své srdce a věnujte kousek toho nádherného pocitu někomu jinému. Je jedno, jestli to bude dítě, partner, přítel, rodiče nebo úplně cizí člověk na ulici. Nebojte se a kousek té barevné lásky mu darujte.

Udělejte si každý den malý rituál a darujte lásku. Komukoliv, kdykoliv a kdekoliv. Jen na to myslete!! „Dnes někomu daruji lásku!“ „Jsem šťastná-ý, když můžu rozdávat lásku a obohacovat tak naši planetu o barvy!“

Představte si, jaké to bude. Jaký pocit ve Vás vyvolá úsměv na tváři blízké osoby nebo někoho, koho už nikdy neuvidíte? Představte si, jak tento člověk udělá to samé a vy tak každý den můžete roztáčet znovu a znovu barevnou spirálu lásky.

www.be-inspirated.eu

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Wolf Lake
Wolf Lake 11. 7. 2017

Je to napsané velice procítěně, až mě 'zamrazilo' za krkem směrem na lopatky. Jestli to náhodou nebyl proud lásky

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 11. 7. 2017

děkuji, to mě opravdu moc těší

edarinka
edarinka 11. 7. 2017

hezké, ja to nějak neumím rozdávat lásku, nebo si to jenom myslim, ale skusim se článkem inspirovat

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 11. 7. 2017

Edarinko, dekuji. Zkuste se nejprve postavit pred zrcadlo, podivejte se sama sobe do oci a reknete sama sobe "Mam se rada." Kdyz dokazete milovat sama sebe, dokaze lasku rozdavat dal a vase citova nadrz zustane stale naplnena

k.eva
k.eva 10. 7. 2017

moc hezké

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 10. 7. 2017

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.