Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lůů
Lůů
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi

Rozešel se s vámi?

Lůů
Lůů
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi
Rozešel se s vámi?

Rozešel se s vámi?

Rozchod je hodně komplikovaná etapa lidského života, ale na druhou stranu si z něj odnášíme do dalších let velké ponaučení a zkušenosti. Nemá cenu truchlit a trápit se myšlenkami, co vše se dalo udělat jinak. Neudělali jste to a asi ani nechtěli. Vztah není samozřejmost a počáteční zamilovanost nekonečná. Na vztahu se musí neustále pracovat, naslouchat si a řešit veškeré problémy v jejich prvopočátcích.

Jak poznat, že se něco děje? Velice jednoduše. Pokud se váš vztah dostal do fáze stereotypního průletu jednotlivými týdny a měsíci bez jakéhokoliv koření, zážitků nebo radostí, máte zaděláno na velký problém. Stereotyp zevšedňuje vše kolem vás. Po nějakém čase se dostanete do mylného přesvědčení, že váš vztah je nezničitelný a následujícího dne se vlivem nedostatečné komunikace ocitnete v prázdném bytě s nálepkou - vítejte v klubu SINGLE.

 

Zažeňte černé myšlenky a rozhodně po rozchodu nedělejte tyto věci:

Myslete na sebevraždu

Opravdová láska na vás ještě čeká, rozchod vám dělá pouze prostor k jejímu nalezení. Nemá cenu se připravovat o to nejcennější jen kvůli ztrátě partnera. Ten pravý by od vás nikdy neodešel. Uvědomte si, že smrtí nikomu nepomůžete, naopak....

 

Napište textovku značka Prosík

Rozešel se s vámi a vás to prostě “kurevsky” bolí? Sedící v koutě svíráte dlaněmi hlavu a oči se vám mlží pod tíhou slz? Z kapsy vyndáte telefon a napíšete mu zprávu. Tak touto strategií se z toho nikdy nedostanete.

Pamatujte, že rozchod není chvilkové pomatení smyslů, ale dlouhodobá nespokojenost, která v rozchod vyústí. Na vše je pozdě, vy se stejně nezměníte a on vás znova milovat již nebude. Vyměňte si Sim kartu, blokněte jí pro začátek na FB a vyhněte se místům, kam jste pravidelně chodívali.

 

Bydlete spolu dál

Hodně často se setkáváme s rozchodem, kdy se ani jeden z partnerů ze společné domácnosti neodstěhuje. Riskujete své duševní zdraví i psychickou pohodu. Rozchod je o odloučení, odpočinku a zapomnění. Pokuste se odejít co nejdříve, nalezněte si nový podnájem nejlépe na druhém konci města a zaměřte se na své kamarády s rodinou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 30. 11. 2019

S tím naprosto souhlasím.

Odpovědět
Lůů
Lůů 2. 12. 2019

Lůů
Lůů 28. 11. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 28. 11. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 27. 11. 2019

užitečné

Odpovědět
Lůů
Lůů 27. 11. 2019

Základní pravidla

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 744
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.