Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

luciejancurova.cz
luciejancurova.cz
Vloženo 29. 10. 2016
Líbí se mi

Rozchod? Nezoufejte! Vybruste se do lesku diamantu!

luciejancurova.cz
luciejancurova.cz
Vloženo 29. 10. 2016
Líbí se mi
Rozchod? Nezoufejte! Vybruste se do lesku diamantu!

Rozchod? Nezoufejte! Vybruste se do lesku diamantu!

Proč? Proč jsem si zase přitáhla do života takového.... Kdybych aspoň zůstala s tím před tím, ten byl aspoň na mě... Poznáváte se?

 

A co jste dělala před tím, než jste se vrhla do dalšího vztahu? Utápěla jste se v sebelítosti? Nadávala na celý svět a hlavně na NĚJ? Tak věřte, že i tohoto chlapa jste potřebovala. Poděkujte za něj životu a nechte ho jít a žít jeho vysněný život. Rozchod je totiž skvělou možností na přehodnocení vašeho života.

 

1) Ujasněte si, proč vztah skončil

Nevěřím, že vztah dokáže skončit ze dne na den. Všímáte si varovných signálů, ale nechcete je vidět. Cítíte, že se zacházelo za vaše hranice, ale vy jste jen tiše trpěla. Jakých chyb jste se dopustila vy a jakých on? Jste si doopravdy jistá, že s tím nedokážete nic udělat? Pokud ne, tak je na čase se poučit. Odpustit sobě a i jemu. A jít dál. Vyrůst. Možná se vám naskytla poslední možnost ve vašem životě, kdy si užijete jenom sama sebe. A to je velký luxus.

 

2) Vyplňte život novou aktivitou

A nemyslím tím, že hned hupsnete do postele s nějakým novým úlovkem. Dejte si čas vystřízlivět. Určitě je mnoho věcí, co jste chtěla dělat, ale díky předchozímu životnímu stylu jste na ně neměla čas. Teď je ta správná doba! Chcete chodit běhat? Přečíst knížku nebo předělat byt? S chutí do toho. Nebaví vás to, běžte od toho. Ve svém volnu dělejte jenom to, co vás doopravdy baví. Naučte se žít přítomností, činnost vás musí pohltit.

 

3) Koho vlastně hledám?

Pište! Tužka, papír, sepiště si vlastnosti muže, který má stát po vašem boku (nebo má stát nad vámi či pod vámi - jak vy to cítíte?) Ze kterých těchto vlastností jste ochotná slevit a přes které nejede vlak?

 

4) Co vy nabízíte?

Stejný seznam si vytvořte sama na sebe. Co vy můžete tomuto muži nabídnout? Slučuje se to s vašim mužem snů? Na čem musíte ještě zapracovat? Být trpělivější, lepší hospodyně, zpevnit postavu, zapracovat na sebevědomí, finančně se postavit na vlastni nohy... Co pro to můžete ještě dnes udělat? Třeba jít si zaplavat? Tak běžte. Vždyť víte... každý tah se počítá.

Mějte svoje seznamy u postele. Každý večer si je pročtěte a nezapomeňte se pochválit za každý krok, který jste udělala ke změně.

 

A také nezapomeňte, jste skvělá taková, jaká jste, jenom se brousíte do lesku diamantu 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 1. 2017

Cenné rady

Odpovědět
PePePeťule
PePePeťule 3. 11. 2016

Luci, třeba ty seznamy u postele Ale pochopila jsem časem víc samu sebe,přišla si na to,co bylo špatně,že určitý model,může mít člověk zažitý a není to úplně ono,připustit si,že lze věci dělat i jinak a nebude to nesprávné..každý jsme individualita a vnímáme věci jinak Já za sebe přehodnotila mnoho věcí,ale musela jsem k tomu dojít sama,prožít,vidět..

Odpovědět
luciejancurova.cz
luciejancurova.cz 3. 11. 2016

Často se ve své praxi setkávám s lidmi, kteří trvají na svém. Bohužel nevidí, že často stačí tak "málo" a můžou žít svůj život a podle sebe. Seznam u postele je super, ale je potřeba mít na to zdravý náhled a upřesňovat si, co jste ochotní a co ne a co třeba přidat

Mončulka
Mončulka 2. 11. 2016

Ano je to tak,pokud přijde krize přemítáte kde jste vy nebo partner dělal chybu.Umět si přiznat chyby je velmi důležité a kdo to dokáže, je podle mně už nyní silný.Další fáze je odpuštění,ale nejdříve sami sobě.Hodně se nám uleví.Naučit se mít ráda,pro samé starosti o rodinu na to zapomínáme.Já se to znovu,snažím naučit.

Odpovědět
luciejancurova.cz
luciejancurova.cz 3. 11. 2016

Jééé, vy jste to krásně napsala. Vidím, že v Čechách a na Moravě je slovo "mít se sám rád u ženy" = jsi sobec a líná Ale vidím mnoho úžasných, silných žen, které se učí mít rádo, ale řeší kulturní ohledy. Jsme na správné cestě

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 120
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.