Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Soňa Mitra Pavlincová
Vloženo 10. 9. 2020
Líbí se mi

Role oběti nebo sebevědomí...je to volba

avatar
Soňa Mitra Pavlincová
Vloženo 10. 9. 2020
Líbí se mi
Role oběti nebo sebevědomí...je to volba

Role oběti nebo sebevědomí...je to volba

Tak tohle je poslední vlčice- Žena ve své síle. Další bude až  v roce 2021. Bylo to náročné a krásné 4 dny plné zážitků smíchu i pláče.  Dovolily jsme si   odevzdat to co už není třeba sebou vláčet. A myslím, že  jedno omezení za druhým praskalo jak  jen to šlo.

Někdo si vzpomněl na to, co si v dětství přál a kde je jeho realita a  pokud ne, práce s vnitřním dítětem mu to znovu  zvědomila. Při  cestě přírodou ať už po prudší skále nebo v noci se omezení typu to nedám,  měnilo na  odvahu a odhodlání dokázat to.  

Sledovat to jak  je hlava plná omezení a tělo ji poslouchá a prostě padá  a nohy jsou nejisté a pak se to přehodí na to, že  dávám  pozornost tomu, jak to zvládnu a tělo funguje  podle toho co mu zadám je super. Ano podle  hesla – čemu věnuješ pozornost to roste—to prožíváš. Takže, ano  to je volba.

 Pokud jste si pro svůj život vybrali KLID ať už z jakéhokoliv důvodu, třeba pro pocit bezpečí  a život se změnil v NUDU, tak to není ten vnitřní klid co  spousta z nás hledá, ale strach dovolit si prožívat emoce a  pokud se zavřu prožitku a emocím, nezavírám se jen těm „negativním“, ale všem a pak nepřichází ani radost a ani  život plný  prožitků, které tak hledáme a  toužíme po nich.

Dalším uvědoměním, že já jsme ten kdo volí jakou mám hodnotu, jestli ostatní jsou zábavnější nebo ne, že ani  v dosaženém titulu či majetku  bohatství není a už vůbec větší sebevědomí, protože to jakou mám hodnotu volím sama a to bez vnějších vlivů, ať už jsme špinavá nebo  nastrojená, jsme to  vždycky já a záleží jen na mě , jak to cítím, podle toho pak mi zrcadlí okolí moji hodnotu.

Zajímavá otázka vyvstala po příchodu z noci strávené venku, kdy všichni měly potřebu se  rychle osprchovat. Co vlastně ze sebe smýváme?  Vždyť jsme byly jen venku v přírodě  a pořád slyším, jak příroda je úžasná jak  chodit ven do přírody, která nám dává pocit klidu a bezpečí, ale pak se z toho rychle umýt a zaplácnout to  chemikáliemi a kolik toho na sebe patláme…to je k zamyšlení…

Dětství  a taky rodiče a všichni kolem  mě způsobili, to co teď žiju, ale je volba to zůstat v roli oběti nebo z toho vystoupit, protože  Ti všichni  to jistě mysleli dobře a jinak to prostě neuměly...je třeba jim to odpustit a p PUSTIT se toho.

Bylo by toho mnohem víc, je  pro mě velká čest  pozorovat ty změny a to jak si krásně ženy stoupají do  svobody, protože svobodná a spokojená žena není ani ukřičená ani protivná ani nehraje zbytečné hry na oběti atd..

Krásné dny a díky  …někdy za se na viděnou na Pálavě  Mitra a Vonti…

 

www.cestyzeme.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 11. 9. 2020

je to volba a někdy asi těžká, ale člověk se musí rozmyslet, co chce

Odpovědět
avatar

To je asi to nejdůležitější, jinak se motá v kruhu

lemur
lemur 11. 9. 2020

Krásné.

Odpovědět
avatar

hudlenka
hudlenka 10. 9. 2020

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.