Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Čarůvka
Čarůvka
Vloženo 20. 10. 2020
Líbí se mi

Reference na ONLINE KONSTELACE

Čarůvka
Čarůvka
Vloženo 20. 10. 2020
Líbí se mi
Reference na ONLINE KONSTELACE

Reference na ONLINE KONSTELACE

Dnešní doba si žádá změny. Proto i já jsem se rozhodla vyzkoušet on-line konstelace s Miroslavou Jiráskovou. S osobními konstelacemi mám zkušenosti, ale byla jsem zvědavá a plná očekávání, jak bude probíhat konstelace on-line. Jsem překvapená, jaký dojem to na mě zanechalo.

Začaly jsme meditací a napojením se na svou vnitřní sílu. Poté, již v plné síle, jsme pokračovaly k zvolenému tématu. Měla jsem možnost vcítit se do všech rolí. Bylo to strašně silné. Cítila jsem emoce, které mnou procházejí – jak se cítím já, jak druhá strana. Co prožívá, co si myslí, jaké emoce a pocity u toho má.
Neboť jsem si zvolila těžké téma – odlupovaly jsme vrstvu po vrstvě. Jako cibuli. I když ještě není zcela oloupaná, vím, že jsme udělaly kus práce a já se posunula zase o kus dál.
S Mirkou jsem cítila bezpečný prostor, kde se mohu otevřít a situaci naplno prožít. Vedla mě, ale zároveň nechala, ať si vše projdu s dostatečným časem a podporou.
V rámci sezení jsem zhmotňovala své pocity na papír – měla jsem namalovat, co cítím, vnímám, chci vyjádřit – beze slov, jen barvami. Byť vím, že toto téma pro mě není příjemné, samu sebe jsem překvapila výsledkem. Společně jsme jej rozebraly a vyjasnila jsem si plno otázek, které ve mně kolovaly.
Mám pocit, že dané situaci víc rozumím, dokážu ji uchopit a reálně pojmenovat.
Pokud chcete udělat krok, kterého se obáváte, nebo z něho máte respekt, nebojte se svěřit Mirce do rukou. Určitě Vás nezklame. Tímto bych Vám chtěla konstelace s Mirkou jednoznačně doporučit.
Kačka Chromá

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 10. 2020

zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 10. 2020

Odpovědět
avatar
dorcassmith smith 21. 10. 2020

Among other courses, nursing healthcare coursework writing services have become popular since students seek Healthcare Research Writing Services and healthcare essay writing services. https://meldaresearch.com/healthcare-research-writing-services/

Odpovědět
lemur
lemur 21. 10. 2020

Pěkné.

Odpovědět
Tamara
Tamara 20. 10. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 142
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.