Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

de.ni
de.ni
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi

Recenze knihy Tři v kruhu

de.ni
de.ni
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi
Recenze knihy Tři v kruhu

Recenze knihy Tři v kruhu

Melanie a Mariana jsou už od střední školy dvě nejlepší kamarádky. Melanie střídá chlapy jako ponožky, až nakonec zakotví u vdovce s dítětem. Osud tomu tak někdy chce, že s vdovcem Jankem skončí nakonec Mariana. Bohužel, šťastný život těchto tří nemá dlouhého trvání, Janek umírá za tragických okolností a Mariana zůstává s desetiletým Petříkem sama. Psychicky je na tom velice špatně, Jankovu smrt si klade tak trochu za vinu, nachází se v bludném kruhu. Z nejtěžšího období Marianě pomůže její bývalá láska, svérázný, ale obětavý advokát Milan. Ten začne pátrat v minulosti jejího zemřelého manžela, neboť tuší, že právě tam nalezne odpovědi na palčivé otázky, které Marianě nedají spát. Pravda, která vypluje napovrch, není nijak příjemná a vzpamatovávat se z ní budou všichni pozůstalí…

Vlastní pocit z četby: Poněkud slabší psychologický román, ale chtěla bych vyzdvihnout dobře vykreslený přerod z veselé ženy na labilní bytost, která začíná šílet. Lze doporučit jako oddechové čtení, od kterého zas až tolik neočekáváme.

Technické poznámky: Kniha byla vydána v roce 2019 nakladatelstvím Moba. Celkem má 142 stran. Napsala Naďa Horáková. ISBN 80-85799-80-4.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 1. 2020

ráda bych si ho přečetla

Odpovědět
Tamara
Tamara 26. 11. 2019

Díky za tip. Od oddechového čtení čekám, že si něm odpočinu. A to víc než dost

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 487
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.