Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 8. 11. 2019
Líbí se mi

RECENZE karet: Kim Dryer: Andělská inspirace

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 8. 11. 2019
Líbí se mi
RECENZE karet: Kim Dryer: Andělská inspirace

RECENZE karet: Kim Dryer: Andělská inspirace

 

 

 

Pro ženy? Určitě, TYTO KARTIČKY jsou přesně tím, co potřebujete, když si při podzimním večeru sednete se svými nostalgickými smutky a povzdechnete si...

nebo kurážně přidáte do čaje medovinu a počnete rozmýšlet, co s načatým životam a kudy kam...

TAK PRÁVĚ PRO TAKOVOU CHVÍLI JSOU IDEÁLNÍ.

 

Autorka o svých kartách říká, že byly vytvořeny proto, aby nás přivedly andělům blíže. Protože ta andělská pomoc a podpora je dostupná pouze, když o ni požádáme. To je pravidlo, které najdete v mnohých knihách týkajících se andělů a symboliky andělů. A čím víc jsem s těmito kartami pracovala a získávala s nimi zkušenosti, tím mi docházela ještě jedna věc.

 

Musíme nejen o pomoc požádat slovně, srdcem – ale také mít přesně definováno, co chceme, s čím chceme pomoci a jaký má být výsledek. Musíme být v jakémsi vhodném rozpoložení, v němž uvidíme svůj problém jinýma očima, což otevře dveře k různým řešením.

 

Nejednou se mi stalo, že různé dotazy se měnily jako chameleon, a nakonec karty ukázaly a dovedly tazatele do oblastí, které zprvu vůbec s původním očekáváním nespojoval. Karty dovedou k jistému rozpoložení, v němž pak nacházíme rekonstrukci řešení svého dotazu – možná očekávanou, ale možná také úplně neočkávanou.

 

Dá se říci, že karty Kim Dryer Andělské inspirace, dovedou člověka doprostřed jeho dotazu a nechají ho tam v přesně tom duševním stavu, v jakém potřebuje.

 

Andělské karty v teorii i praxi

 

 Takové karty jsou pak ideálním pomocníkem, který nám navíc ukáže, kde přesně potřebujeme pomoci. Kde máme problém a zároveň jak můžeme okamžitě o pomoc požádat. Některé bytosti záměrně autorka udělala ženského pohlaví, i když andělé jsou bytosti bezpohlavní. To proto, aby v kartách zdůraznila symboliku péče, něhy a lásky. Karty nabízí jemnou náruč, která je shovívavá, laskavá a přináší nám ochranu, zhojení a návrh řešení. Se kterým nám karty pomohou.

 

 A padnout vám může třeba karta Spolupráce:

 

„Přestože má společnost sklon zaměřovat se na jedince, společenství stojí na spolupráci. Rozvinutý smysl pro spolupráci vede k hlubšímu vědomí smyslu. V kritických obdobích se lidé obvykle spojují, ale jakmile se věci vrátí do normálu, opět na tuto solidaritu zapomenou.“

 

Co teď? Můžete si karty přiložit další, použít některé z doporučených rozložení, nebo se kochat jen tou, na kterou padla vaše ruka jako první. Zdá se, že je rozpor mezi tím, co po vás jako po jedinci chce okolí, nebo k čemu se cítíte tlačeni, ale… proti tomu stojí jakýsi zájem společnosti, či váš vlastní smysl života. V kritických chvílích umíme jednat systematicky, účinně – sami se sebou, stejně jako to umí právě to společenství lidí. Jste v krizi? Pak věřte, že v sobě máte ty krizové schopnosti, které se semknou a vyvedou vás ven. Možná je karetní poselství také o tom, že máte hledat ve svém okolí pomocné ruce, které by s takto silnou kartou, měly být doslova na míru!

 

Karty jsou i praktické: Někdy mluví jasně a stručně

 

Všechno ale nemusí být nad rozjímáním… nebojte se. Pomohou nám nejen s různým uvědoměním si současnosti, ale také s problémy, se kterými se obracíme na klasické karty. Jak najít své sebevědomí, jak zlepšit zdraví, pracovní oblast, jak zapracovat na lásce. Karty dokážou nahlédnout i do duše druhých lidí a andělské energie umí najít mezi vámi soulad – a ačkoliv jsou tyto kartičky sem tam opravdu důsledné v tom nahlížení hlavně do sebe, někdy nám přinesou i konkrétní jednovětné poselství, které je neuvěřitelně přesné.

 

To nejlepší z karet Andělské inspirace: „Láska je samotnou podstatou vašeho bytí. Abyste byli schopni dávat lásku druhým, je nezbytné, abyste se nejprve naučili milovat sebe sama bez výhrad.“ Z karty Láska… Tak směle do toho!

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 9. 11. 2019

Odpovědět
Masaa
Masaa 8. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 344
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.