Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

(re)design rodiny pro 21.století - Hláskovi

bea books
bea books
Vloženo 11. 6. 2021
Líbí se mi
(re)design rodiny pro 21.století - Hláskovi

(re)design rodiny pro 21.století - Hláskovi

Máte děti? A kam si chodíte pro radu, když nevíte, co dělat? K vašim rodičům (gratuluju!), kamarádkám, na internet? A co kdyby vám mohl poradit někdo, jehož rodinou prošlo těch dětí už 30? Ano, čtete správně! Manželé Hláskovi totiž péči o děti i dospělé zasvětili svůj osobní i profesní život. Jako pěstouni na přechodnou dobu se starali o 18 miminek a 12 dospívajících z dětských domovů nebo nefunkčních rodin s nimi sdílelo rodinné prostředí. 

 

Zdá se mi, že tato útlá knížka není moc známá, ale je to opravdu škoda. Je psaná velmi mile a vstřícně a doplňují ji vtipné ilustrace. Dozvíte se například jak si určit rodinné priority, nastavovat hranice nebo proč nestrašit čertem na Mikuláše...zkrátka jak to dělají ti, kterým to nejspíš funguje? Knížka je plná konkrétních tipů na hry v autě, jak nakupovat s dětmi v obchodě (těžká disciplína, pokud nechcete koupit jenom brambůrky a pět druhů bonbónů), kdy a jak začít s kapesným, jak zvládat ranní úprky do škol a školek nebo nekonečné večerní uspávání.

 

Tuto knížečku velmi ráda čas od času otevřu, když hledám odpověď na nějakou konkrétní otázku, nebo jen chci, aby mě pohladila po duši a dodala trochu optimismu. Vřele ji doporučuji a pokud byste se chtěli dozvědět více o aktivitách manželů Hláskových, zde jsou jejich webové stránky: www.hlaskova.cz a www.hlasek.net

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 11. 6. 2021

Tak to smekám, já se starala o jedno dítko z DD a dávalo mi pořádně zabrat

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 11. 6. 2021

obdivuhodní manželé

Odpovědět
bea books
bea books 11. 6. 2021

to rozhodně! Ted je nově rozhovor s panem Hláskou v podcastu Proti proudu

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 182
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.