Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janini83
Janini83
Vloženo 3. 3. 2021
Líbí se mi

Radost vs. pandemická deka

Janini83
Janini83
Vloženo 3. 3. 2021
Líbí se mi
Radost vs. pandemická deka

Radost vs. pandemická deka

Vzhledem k rostoucím rozpakům, doutnajícím vnitřním nepokojům, pro uvědomění si, že se to samo nezastaví…  Získali jsme dostatečnou zkušenost s tím, že cesta restrikcí a zákazů není to hlavní, co nás z toho vyvede.  Aktuální situace se dotýká všech. Nevyhovující a nikam vedoucí nastavení nás dovedla na hranu, kdy nás běh života a okolnosti tlačí k tomu, se rozhodnout. Právě v tuto chvíli mizí prostor pro osobní neaktivitu, právě v tuto chvíli si naléváme pohár poznání, právě nyní každý sám za sebe osobním přístupem zcela svobodně volí, zda přijímá do svého života radost či strach. Jedná se o dotek na hluboké bázi uvědomění, který ukazuje aktuální vnitřní nastavení .

Výsledek takového uvědomění má dalekosáhlé důsledky, neboť mění energetickou podstatu celého tématu.  Má přesah i do ostatních témat, nejen do Koronavirového. Tak jak vidíme, že je na světě možné vše v negativním slova smyslu, tak také můžeme začít stavět svět, ve kterém je harmonie, radost a světlo.  Je to o síle, kterou má každý z nás, stačí věnovat pozornost tomu, jaké myšlenky necháváte vstoupit do vašeho vnímání. Ty, které způsobují nekomfort a strach, mohou odplynout pryč, můžete je propustit a nezabývat se jimi. Do svého světa pozvěte takové, které způsobují radost, které jsou v harmonii s osobním i okolním nastavením. Takto si zhmotníte svět radosti.

Jak se do takového stavu dostat? Vytáhněte si toto téma jako celek, navnímejte ho a naleznete potřebné odpovědi. Díky tomu si můžete otevřít čistý pohled, uvidíte v hloubi sebe čistý obraz, dotknete se zdrojové podstaty. V tomto bodě máte příležitost dotknout se sebe, poznat svoji podstatu. V tomto bodě můžete otevřít Světlo. V tomto bodě můžete odmítnout Temnotu.

Popsaný způsob, jak se vymanit z pandemické hrany, se někomu může zdát snadný, někomu obtížný. Obtížnost však není téma. Téma je objevení podstaty sebe. Rozhodnutí se, jaký stav je v souladu s osobní podstatou.  Každý má možnost si toto téma popracovat. Záleží, na jaké úrovni se aktuálně nachází. Někomu půjde posun snadno a zvládne ho sám, někdo bude potřebovat průvodce. Ani to není téma. Zde je důležité vykročit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jana Siff Srami
Jana Siff Srami 6. 3. 2021

každý si musí najít to své

Odpovědět
kosanka
kosanka 4. 3. 2021

Je mi z toho smutno, ale samozřejmně ne ze článku

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 3. 2021

Jo, je to těžké a konec nikde

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 4. 3. 2021

díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 355
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.