Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Májouch Maya Krämerová
Vloženo 19. 11. 2016
Líbí se mi

Projasněte svoji Intuici

avatar
Májouch Maya Krämerová
Vloženo 19. 11. 2016
Líbí se mi
Projasněte svoji Intuici

Projasněte svoji Intuici

Láska je láska. Bolest je láska. Výzva to je láska. Láska je mocný zdroj, který nás učí tajuplnýmí způsoby. Často zapomínáme, že pokud nejsme zrovna na vrcholu blaha, ta láska je stále přítomná. Uvědomte si tuto sílu, když se nalézáte v chaosu a jste zmatená. Pamatujte, že láska a její cesty jsou zde proto, aby nám pomohly důvěřovat své Intuici.

 

Často věříme tomu, že pokud jsme hluboce spojeny s naším "Vyšším Já", pak nás toto spojení zaručeně musí vést k životu v nekonečné a neposkvrněné blaženosti. Často taky věříme, že být intuitivní má stejnou funkci. Nebo meditace či rozhovor s anděly. Otevřeme se, expandujeme naše vědomí a slyšíme jasnou zprávu. Víme jisto jistě, co tyto zprávy znamenají a sdělují, že přicházejí z opravdového a autentického místa. Tyto zprávy nás vedou tam, kam potřebujeme jít.

A pak přijde čas, kdy i přesto, že jsme pozorně naslouchaly a každý krok vědomě vybíraly,zkončíme v místě, které je na hony vzdáleno tomu, co je božské a považujeme za blaho. A to je čas, kdy se obracíme s otázkami ke své intuici.Začínáme pochybovat, zda byla naše intuice správná nebo ne?

Jak je možné, že jsem vůbec potkala tuhle osobu? Jak jsem se sem vůbec dostala? Co mne vedlo udělat takové rozhodnutí? Neměla jsem právě teď být úplně v maximální spokojennosti?Vždyť jsem naslouchala svojí intucici!

 

MYSL versus  SRDCE

Naše mysl je ta, která chce pochopit,jak Intuice funguje a jak to  s námi míní pomocí "logického vysvětlení" a "důkazů". Právě mysl nám zasévá pochybnosti v srdci, které ví i bez dotazování se. Mysl je orientována na "Cíl" a bude se nás snažit přesvědčit o tom, že pokud jsme ještě nedosáhly totální blaženosti, pak nás naše intuice vedla mylně.Pravda leží v porozumění, že se v životě neučíme to, co CHCEME, ale jednoduše to, co POTŘEBUJEME! A proto nás intuice často zavádí do míst a situací,které jsou zmatené a jsou nám výzvami.Toto jsou zkušennosti,které máme následovat, aby se naše Intuice stala dokonce ještě silnější.

POKUŠENÍ

Neustále v mém životě narážím na donekonečna se opakující vzorec, že potřebujeme být navnazeny dokonce až pokoušeny zajít až do míst, kde můžeme být otevřené a vnímavé, abychom se dostaly do míst a situací ,kdy se vyvíjíme a rosteme. A co je větším pokušitelem než Láska samotná? Co je víc okouzlující než být očarována jinou lidskou Bytostí?

OPAČNÝ VÝSLEDEK

Ať už byla naše přesvědčení, nápady, sny a očekávání jakákoliv, když se dosažení smyšleného cíle začne rozplývat, často začneme pociťovat selhání.Většinou pramenící právě z přesvědčení, že jsme jsme se ocitly zcela jinde, než jsme plánovaly a může za to naše chybná Intuice.

Pocit selhání  a studu se rodí v naší mysli a z neakceptovaných částí našeho Bytí. Všichni víme,že po světě nechodí jediná lidská bytost, která nikdy neučinila rozhodnutí,které vedlo ke zcela opačnému než-li oekávanému vyústění.Víme,že je to součást Života.Jediné,co je třeba udělat je odevdat se vědomí,že všichni jsme součástí stejného Tance zvaného Život. A důvěřovat.

Důvěra, že právě toto setkání bylo důležité. Důvěra,že právě takové rozhodnutí či okolnost má svůj dobrý důvod. Právě toto místo,kde se nacházíme, i když nechceme...je kouzelným místem osobního růstu, kam jsme byly navábeny něčím překrásným a neodolatelným. Je to výzva a místo,kde potkáváte svoji Pravou Esenci, Podstatu a můžete zářit svým Opravdovým světlem.

Někdy je třeba plně se odevzdat bytí s někým, abychom se naučily opravdové Svobodě. Někdy potřebujeme konkrétní setkání, které nás oklikou zavede na naši pravou duchovní cestu. Jindy potřebujeme partnera, který není plně přítomen, abychom se naučily co to je Sebe-láska. A někdy je nám třeba konfrontace se lží, abychom pochopily plně význam Integrity.

 

Pár slov závěrem:

Náš největší strach není,že jsme nedokonalí. Náším největším strachem je vědomí, že JSME mnohem MOCNĚJŠÍ než si dovedeme představit. Je to právě naše Světlo, nikoliv naše stíny, které nás děsí.Ptáme se sami sebe:"Kdo jsem Já?" Jsem Součástí  Existence...Hrát nízkou hru neposlouží Světu nijak.Nění nic okouzlujícího na schovávání se, aby se lidé kolem nás necítili znejištění naším Přítomností.Všichni jsme narození se stejným Světlem Života uvnitř nás, jsme na této Planetě, abychom to Světlo nechali zářit ven. Narodily jsem se proto, abychom manifestovali naše Nejvyšší a nejkrásnější Představy a Sny. Pokud nechámevolně zářit naše světlo, dáme tak nevědomě možnost udělat totéž i druhým. Jakmile se sami osvobodíme z našich strachů, naše pouhá Přítomnost automaticky osvobodí ostatní.

 

Marieli

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 24. 11. 2016

Odpovědět
k.eva
k.eva 20. 11. 2016

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 19. 11. 2016

Krásná slova...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 287
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.