Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi

Proč většině lidí nefunguje Tajemství

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi
Proč většině lidí nefunguje Tajemství

Proč většině lidí nefunguje Tajemství

Dobrý systém, ale neúplný

Možná patříte mezi lidi, kteří se setkali buď s knihou a nebo, dalo by se říci, s dokumentem. Tajemství je přesně o tom, jak síla myšlení změní Váš život. Jakpozitivní myšlení s lehkostí dokáže do Vašeho života přivést požadované změny. Ono se tam ale také mluví o tom, že aby jste změn mohli dosáhnout, je třeba jednat. Stále často se s tím setkávám, že po shlédnutí Tajemství lidé říkají: „Takže si stačí přát a ono mi to všechno spadne do klína. Peníze, štěstí, úspěch…“ O penězích a jak si je přát už jsem také psala. Článek najdete tady >>.)

Ne, bohužel ne, a to si myslím, že je největší kámen úrazu. Tajemství je krásně zpracované a já ho mám moc ráda, ale doopravdy tam nepříliš výrazně zaznívá, jak jednat, co pro úspěch a štěstí udělat.

Kdo to tedy viděl, líbilo se mu to, třeba to i zkusil, ale neuspěl, tak bude určitěrozlobený a naštvaný a bude si připadat možná i podvedený, že uvěřil a ztrácel tím čas. Chápu Vás, jestli s tím máte takovouto zkušenost. Taky bych byla naštvaná, kdyby to u mne tak dopadlo. Tajemstvím to pro Vás ale nesmí skončit! Je třeba se dozvědět více a dál se vzdělávat. Mně to zabralo dva roky čtení a studování a různých dokumentů o mozku a kvantové fyzice a jiné srandy, než jsem si udělala svůj vlastní systém jak na to, jak dosahovat svých cílů. A jediné co mohu dodat je: Ono to funguje!!!

Ale, abych se dostala k tomu, co si asi určitě hlavně chcete přečíst, tedy proč to u Vás asi nefungovalo:

1) Pozitivní myšlení je základ, ale Tajemství se méně věnuje tomu, jak překonávat překážky, když zrovna dvakrát pozitivně naladění nejste a nebo, když k Vám mluví zdravý rozum a zasévá strach a obavy.

2) Nenajdete v něm návod, jak se správně spojit s vlastni intuicí, s vlastním vnitřním hlasem, který Vám řekne kdy a co udělat, aby se Vaše sny začaly plnit, abyste začali jednat pro jejich uskutečnění.

3) Neřekne Vám co dělat, když Vás odrazují Vaši nejbližší a berou Vám tak vítr z plachet…

A to jsou podle mne ty hlavní důvody, proč někomu Tajemství nefunguje. Napozitivním myšlení je postaven základ dosažení každého cíle, ale Vy se potřebujete také naučit, jak překonávat hlavní překážky a jak jednat.

A co si budeme povídat, tak na cestě za splněnými sny je třeba překonat hromadu překážek!!! Kolísá Vám motivace, v rodině Vás mají za blázna a ještě k tomu nevíte jak to všechno uchopit, aby se to konečně začlo všechno krystalizovat. (Jak si dát správně cíle a správně začít si ale u mne přečíst můžete.E-book zdarma >>.)

Znám to. A mohu Vás upřímně podpořit!! Protože jestli čtete můj blok, vše se dozvíte! Pomohu Vám, aby Vám to netrvalo dva roky jako mně. Abyste se dostali k hodnotným informacím, které budete potřebovat za co možná nejkratší čas a rovnou jste se do toho mohli pustit. Pomohu Vám zorientovat se v literatuře a budu Vám k dispozici pro Vaše otázky.

Dosahování cílů a plnění snů je jen a jen o Vás a já moc dobře vím, jak je to důležité! Jak se člověk cítí mizerně, když ví, že potřebuje změnu a neví jak ji uchopit, kde začít, s čím začít, jak se k tomu postavit. Když má strach, že jeho potřeby třeba nejsou důležité a nebo když bojuje s pocitem, že přát si něco lepšího je špatné, a že by se měl spokojit s tím, co má a nebýt bláhový…

Hlavu vzhůru pro všechny. Sny jsou možná bláhové, ale bez nich by nebylo štěstí. A bez štěstí promarníte svůj život, to Vám říkám na rovinu. Je lepší teď bojovat a uspět, než nepokusit se a prohrát.

Hodně štěstí, hodně sil!

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 9. 11. 2016

Viděla jsem film

Odpovědět
Tamara
Tamara 7. 10. 2016

Ono ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče. tajemství je úžasné, ale sami se musíme přičinit. A pak i všeho více ceníme

Odpovědět
Glady
Glady 7. 10. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 374
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.