Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Proč nám kameny pomáhají

Líbí se mi
Proč nám kameny pomáhají

Proč nám kameny pomáhají

 Kameny vznikly z čisté vesmírné energie při vzniku naší krásné planety. Byly její součástí. Postupně dle jejího vývoje získávaly její jemné vibrace a propojení na vesmír. Vznikaly tlakem, frekvencí a teplem či chladem. Jako děti vznikly v lůnu naší planety. V tichosti a moudrostí pozorují dění zde. To, co je náš život, je v jejich věku jen sekunda. Přesto i my jsme součástí tohoto celku a naší krásné planety. Pokud kameny s láskou a úctou požádáme a používáme, tak ony nám na oplátku dokáží dodat potřebnou podporu, ochranu a opravit naše poškozené vibrace, odladit funkci čaker a poškození jak fyzického tak jemněhmotného těla. Jejich krystalické mřížky umí pohlcovat a vyzařovat potřebné energie.

Nefunguje to tak, že si koupím správný kamínek a šup. Vše bude jako kouzlem úžasné, kolem budou běhat růžový jednorožci a vy si budete užívat všechny barvy duhy J

Vždy je prvním krokem náš záměr, vize a odhodlání něco změnit… změnit svůj život, energii kolem nás, své zdraví a nebo si jen posílit svoji vlastní pozitivní energii a ochranu. Kameny mohou být součástí této vaší cesty. Bez Vašeho přání a sladění záměru, ale nemohou správně fungovat.

Kameny se objevují v různých formách a jsou součástí celého našeho života. Od těch běžných, ze kterých si stavíme svá obydlí až po ty méně časté. Již panovníci a vůdci klanů znaly moc a sílu frekvence kamenů. Zdobily se jimi, nosili je ve špercích a zároveň užívaly jejich podporu. A hlavně s nimi jednali vždy v úctě, což je dovednost, kterou část lidstva aktuálně celkem postrádá.

Bohužel i kameny v dnešní době podléhají silné komerci a často až zbytečné spotřebě. Přijde mi úplně šílené, že dne jsou již někteří prodejci tvořit různé rádoby drahé kameny, lepeniny z plastu a jiné syntetiky.  V naší nevědomosti často nakoupíme různé kamínky a pak pořádně nevíme co s nimi. Nechtějí s námi mluvit a nebo jsou nevhodně nabité, uražené naši neúctou, či rozladěné působením všech možných uměle vytvořených frekvencí jako je wifi, tv atd.

Pokud potřebujete na své cestě se posunout a mít s sebou neustále tichou ale stabilní a silnou podporu, tak je čas vybrat si ten správné kámen, který půjde s vámi dál vaši cestou.

Zakoupit svého průvodce v podobě minerálního náramků můžete ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 19. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 13. 1. 2020

Zajímavé.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 1. 2020

mám tu pár nádehrných kamenů

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.