Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 5. 3. 2017
Líbí se mi

Proč mě muž uráží?

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 5. 3. 2017
Líbí se mi
Proč mě muž uráží?

Proč mě muž uráží?

Dámy,
rozhodnul jsem se s Vámi sdílet jeden poznatek.
Před několika dny jsem se vrátil z cest po Evropě a uvědomil jsem si jednu věc. Věc, kterou všichni muži dělají, ale mnohdy si to ani neuvědomují. Poslední moje cesta byla do Italie, kde jsem strávil několik dní lyžováním společně s dvěma páry - generačně od sebe cca 15 let.

Oba dva muži měli společný jmenovatel, ač jsou téměř rozdílní a to - škádlit svoji přítelkyni. V párech, kde oba chodí přes rok den co den do práce, někdy i soboty ba dokonce i neděle, jeliož jde o pracovité muže, najednou tráví společný čas spolu. A to ne půlku dne nebo sedmdesát procent, nýbrž devadesát devět procent. V noci, ráno, když se probudí, vstávají spolu, snídají spolu, převlíkají se spolu v malém pokojíku, kdy násilně poskakují po punčochách a lyžařském oblečení, váráží spolu na svah a tam nečekaně jezdí spolu. Muž se rozjede a po sto metrech zastavuje, aby počkal na svoji milovanou. Ta dojede, promluví, jsou spolu a tohle se opakuje až do ukončení jízd. Zbytek odpoledne a večera jsou spolu. Je to takový nezvyk, že si po několika dnech přestávají muži vážit společné chvíle a chtěji "dobrodrůžo". A proto u společného večerního stolu zmíní něco jako "Miláčku, víš, že máš fakt velký nos?"; "Kolik Ti vlastně už bylo čtyřicet?" nebo "Tady ten špíček jsi posledně neměla" a přitom sami jsou v nadváze. Není to tak, že by to mužům opravdu tak přišlo, ale že vás chtějí škádlit. Nemyslí to vážně a vy ženy to opravdu musíte přejít. Nebrat to vůbec v potaz, jen se tomu zasmát a nevnímat to. On to tak opravdu nemyslel. Hlavně nad tím nepřemýšlejte, nebuďte naštvaná. Hrozí místo udobřování, na které on se těší, zkažená dovolená pro všechny. Pokud mu ukážete, že vás nemůže rozhodit, ale tak, že to opravdu procítíte..bude vás za to milovat. Nikdo nechce mít chronickou "urážlivku", i když je to on, kdo to vyprovokoval. Buďte vyrovnaná, své slabiny i silné stránky znáte a s vámi by to němělo pohnout. Nechte jeho ego pracovat. Potřebuje se cítit jako vůdce, král ve vztahu. Jako ten, co má poslední slovo. Nicméně vy v duši víte, že jste to vy, kdo je na koni

Pánský doprovod, doprovod na ples, doprovod na kulurní akci? Řešení naleznete v agentuře MůjZnámý.cz
(C) www.mujznamy.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

:/ zajímavé

Odpovědět
Dula Anna Fiľová
Dula Anna Fiľová 25. 4. 2017

tak článek jsem asi moc nepobrala... Takže si toho nemáme všímat? Já nejvíc nemám ráda, když uráží a pak hnedka vyčítá, že se urážím.. jaký paradox.

Odpovědět
Jana7
Jana7 5. 3. 2017

přesně muži si mohou dobírat, někdy dost neomaleně, ale běda když šť ouchne žen

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 3. 2017

Je to tak, uráží nás, neboť vědí, že bez nás by to měly těžké a v mnohém si dovedeme poradit lépe než oni

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 439
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.