Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 2. 2017
Líbí se mi

Proč lidé nevěří na sny splněné přes myšlenky

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 2. 2017
Líbí se mi
Proč lidé nevěří na sny splněné přes myšlenky

Proč lidé nevěří na sny splněné přes myšlenky

Narážím na to velmi často. A Vy se mne na to často ptáte.  Jasně, že nevěří! Mají to totiž otočené. Myslí si, že okolnosti nelze ovládat. A tak jsou pouhými pozorovateli toho, co se děje kolem nás. A jejich emoce pak reagují na to, co vidí kolem sebe. Vůbec si neuvědumují a přitom nikdy nevyzkoušeli, udělat to obráceně. 

 

Co se pak děje s okolnostmi,

jestliže změníme svoje emoce?

Změní se naše zkušenosti. Jak to? Tak opět logicky: Vždy je POUZE A POUZE NA VÁS, jak na věci reagujete. Když máte super skvělou náladu, a například si z Vás někdo utahuje, tak jak to dopadne? Vůbec se Vás to nedotkne. A nejenom, že se Vás to nedotkne, jste i schopní se toho chytit a dělat si legraci i sami ze sebe. A naopak? Když budete mít špatnou náladu a nebo budete sami sebou nejistí, tak jak budete reagovat na rejpání přátel? Podrážděně? Urazíte se??…
A právě kvůli tomu to, jak se cítíte, ovlivňuje, jaké věci jsou ve Vašem životě. Už jen pouhá změna pohledu na věc je to, co mění úplně všechno. Nezáleží na podnětech z venku, ale na podnětech zevnitř. Zdá se Vám to logické? To jsem ráda. Tenhle článek nebude dlouhý, přesto Vám chci dát další logické příklady, proč se dělají věci obráceně, než si možná myslíte. Proč je důležité napřed se cítit dobře a pak až vidět výsledky toho dobrého kolem sebe jako důsledek. Vím, že lidé říkají, že se budou cítit dobře, až to kolem sebe uvidí… Budou, ale kdy to kolem sebe uvidí, když to k sobě nejsou schopní přitáhnout??

 

Další příklad

Máte skvělou náladu. Potkáte člověka, který vypráví šílené vtipy. Ale Vy máte tak dobrou náladu, že si řeknete, že je vlastně zábavný. A pak toho člověka potkáte jindy, kdy jste měli den pod psa a třeba Vám někdo řekl něco škaredého. Jak ho vidíte teď, když se chová stejně? Jako osla, který dělá nejapné vtipy a říkáte si:

„Jak jsem si vůbec kdy mohl myslet, že je zábavný??“

 

Znáte to? Určitě. Tak to prostě funguje. To, jak se cítíme, naprosto přesně odráží to, co se k nám dostává a jak to vnímáme. Proto, až se Vás budou ptát a nebo se Vám smát, že se věnujete „okultním pavědám“, nesmyslům nebo dokonce vymívání mozků, poskytněte jim logické příklady. A víte jaký bude nejlepší příklad? Ten, který si sami prožijete. Proto zapátrejte v paměti, už se Vám někdy něco takového stalo? Už Vaše pocity někdy změnily vnímání nějaké situace?

 

A když to nebudou chápat ani po konkrétním příkladu, tak udělejte to nejjednoduší, co můžete a řekněte si:

„Je to fuk!!“

Je úplně jedno, co si kdo myslí. Dělejte cokoliv, co ve Vás probouzí šťastné pocity. Jde jen o Vás! Je úplně jedno, co si o Vás kdo myslí. Ať už jsou to děti nebo partner. I když je to těžké přijmout. Všem uděláte laskavost, když budete sami v pohodě. A jak taky ne? Copak pro děti není nejdůležitější spokojená maminka? Nebo Váš partner – bude radši, když budete šťastní, než se třeba utápět ve smutku, ne? Pak je jedno, jakou techniku používáte, nebo co čtete. Je to pouze Váš život!!!  A i když Vám to stále připomínám, stále cítím, že to mám připomínat dál!

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
sarinkaCZ
sarinkaCZ 10. 2. 2017

Krásně napsáno, ale ani já nemám neustále dobrou náladu

Odpovědět
Ovace
Ovace 8. 2. 2017

Nechápu proč

Odpovědět
lemur
lemur 8. 2. 2017

Pěkné čtení.

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 2. 2017

kdyby to vždy šlo....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.