Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Karolína Erben
Vloženo 15. 2. 2018
Líbí se mi

Proč jsem se pustila do vlastního podnikání?

avatar
Karolína Erben
Vloženo 15. 2. 2018
Líbí se mi
Proč jsem se pustila do vlastního podnikání?

Proč jsem se pustila do vlastního podnikání?

Před několika měsíci jsem založila svou vlastní cestovní agenturu. Nebylo to lehké a pořád ještě nejsem v cíli. Proč jsem opustila dobře placené místo se skvělými bonusy v cestovce? Třeba svým povídáním motivuji i další, ať už pracují v jakémkoliv oboru a jejich sen je podnikat...

Určitě jsme to zažily každá - nepříjemný šéf, nemotivující prostředí a celková rezignace na svou práci. Už ani peněžní bonusy mě nemotivovaly k dobrým výsledkům. O nadřízeném snad ani psát nebudu, to bylo jedno velké fiasko od začátku.

A najednou se zrodila ta myšlenka. Proč bych vlastně nemohla podnikat sama? Zkušeností jsem za dva roky nasbírala spousty a objela kus světa. Po několika dalších impulsech jsem opravdu podala výpověď a začala si chystat vše potřebné. Od října loňského roku tedy bojuji. A rozhodně to není lehké - konkurence je obrovská, reklama drahá a každý klient se získává velmi těžko. Někteří si ale už všímají, že nabízím něco jiného než ostatní cestovky - osobní přístup. Klidně si s nimi budu půl hodiny povídat o jednom konkrétním hotelu v Dubaji. Protože jsem ho navštívila a vím jestli se konkrétnímu klientovi bude nebo nebude líbit.

Co jsou největší výhody mé práce?

1) Volnost. Časová a prostorová. Mohu pracovat o půlnoci z Chorvatska i z druhého konce světa. Samozřejmě se s tím pojí i nevýhoda - dovolenou nemám vlastně nikdy.

2) Mateřská. Děti zatím nemám, ale být doma nebo flexibilní se určitě jednou bude s mimčem hodit. A nebudu odkázána na mateřský příspěvek, budu moct pracovat dál i z domova.

3) Žádný nepříjemný šéf. Ani jsem nevěřila jak moc si oddychnu. Veškerý můj pracovní stres vyzařoval právě z této osoby. Neříkám že nejsem ve stresu, jsem a asi mnohem víc, než když jsem měla svoje teplé místečko v zavedené firmě. Veškerý můj nynější stres je ale Můj vlastní, dává mi obrovskou sílu a motivaci jit dál a nevzdávat to.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 21. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 22. 1. 2020

hodně štěstí...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2020

Marsy
Marsy 26. 2. 2018

přeji Vám mnoho štěstíčka a spokojených klientů

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 587
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.