Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bakulka
Bakulka
Vloženo 10. 2. 2017
Líbí se mi

Proč jsem byla na plakátu na Flóře? Přečtěte si, co se ještě dělo na Dni, kdy se budu mít ráda

Bakulka
Bakulka
Vloženo 10. 2. 2017
Líbí se mi
Proč jsem byla na plakátu na Flóře? Přečtěte si, co se ještě dělo na Dni, kdy se budu mít ráda

Proč jsem byla na plakátu na Flóře? Přečtěte si, co se ještě dělo na Dni, kdy se budu mít ráda

Přátelé, určitě jste postřehli, když jsem urputně na svém FB profilu sdílela plakát, kde je moje maličkost. Snažili jsme se Vás přilákat, hlavně Ženy tedy na akci Den, kdy se budu mít ráda. Tento den spočíval v tom, že jsme Vám ho chtěly udělat lepší. Jen tak. Prostě vzít svoji kamarádku, maminku, ségru či třeba babičku a společně si tento den prožít. Protože kolik času dneska máte, abyste udělaly čas na své kamarádky, maminky, tetičky, sestřenky nebo právě babičky. Zde jste toho mohly využít.

Byl pro Vás připraven den stvořený jako pro princezny. Vizážistky Vás s radostí nalíčily, kadeřnice s láskou učesaly, na workshopech jste se určitě dozvěděly cenné informace nejen o sebevědomí, sebelásce, o mateřství, o oblékání, úspěchu, penězích apod. Mrzí mě, že jsem letos žádný workshop nestihla. Když jsem tak chodila kolem, jak to všechno šlape, líbilo se mi, jak jste hojně využily různá poradenství. Viděla jsem na akci spoustu úspěšných lidí, se kterými jste mohly hodit řeč. Snad jste nepřišly jenom pro dárky, kterých tam bylo mraky!

I když jsem nebyla do tomboly zapojená, byla jsem napnutá jak kšandy, kdyby náhodou tam padlo jméno někoho známého. Byly tam úžasný dárky… Štěně v tombole teda nebylo jo, to bych si totiž nechala já!

Znáte Mapyourdreams.cz? Ne? Tento produkt byl také na Dnu, kdy se budu mít ráda a je to nejen pro dámy! O této věcičce Vám někdy povykládám, protože to určitě stojí za zmínku. Bude se Vám ještě hodit.

Jedním z mých úkolů bylo dohlížet na stánek s testováním Lenor a Aussie. Jelikož mi bylo nabídnuto, že mohu také jako Bakulka testovat výrobky, tak jenom pro představu jsem to vyzkoušela a třeba Vám můj názor usnadní rozhodování. Kuličky Lenor je voňavá aviváž, která se dává klasicky s prádlem do pračky, a světe div se, voní to! A fakt pěkně. Než jsem dala do pračky tyto kuličky, trochu mi vůně připomínala jako na záchod, ale po vyprání prádlo vonělo dobře. Oblečení mě nesvědí na kůži, což je hlavní.

Druhým výrobkem na testování jsem dostala Aussie suchý šampón. Abych pravdu řekla, předtím jsem tento výrobek neznala. Určitě bych to nedoporučila lidem, co mají citlivější kůži. Účel šampón splnil na jedničku, protože jsem měla vlasy jako po umytí a skvělý objem, který držel. Vůně byla příjemná, ne vlezlá. Ale já osobně to nemohu používat často, protože mám citlivější pokožku hlavy a trochu mě to svědilo.

Když se vrátíme zpět k akci, která se konala na Flóře, ráda bych podotkla, že jsem se taky samozřejmě starala o ostatní, to mi totiž jde a baví mě to. Jo, abych nezapomněla, vyzkoušela jsem si také být na pódiu a něco z patra říkat před spousty lidmi a také tančit. Moc jsem se nestyděla a chcete říct proč? Jednoduchý recept – neměla jsem brýle, tudíž jsem v té dálce moc lidí neviděla, tak mi přišlo, že mluvím a tančím pro dva lidi…

No, a vy příště přijďte, protože tyhle akce nebudou pořád a Češi přeci obecně jsou rádi, když něco mohou dostat zadarmo a já taky nebudu slepá věčně, tak mě třeba už tancovat a mluvit neuvidíte za pár let.

Tak zase někdy. Jo, a mám se ráda, tak to mějte taky tak. Je to fajn.

Bakulka

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 21. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 11. 2. 2017

moc hezký den

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 2. 2017

prima, škoda, že je to pro mě tak z ruky...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.