Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

luciejancurova.cz
luciejancurova.cz
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi

Jak zvloudnout Barona Prášila

luciejancurova.cz
luciejancurova.cz
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi
Jak zvloudnout Barona Prášila

Jak zvloudnout Barona Prášila

Nevíte, kdo byl Baron Prášil? Nečekejte ode mě hlubší rozebrání a historický kontext. Pro mě Barona Prášila nádherně vystihuje Hana Zagorová ve své písničce http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/zagorova-hana/baron-prasil-76797

 
Můžete mluvit, co chcete, stejně vás nikdo neposlouchá. Stále se vede svou. V horším případě si vyslechnete, co vy děláte v životě špatně.
 
 
Svěřili jste se tomuto člověku v domění, že mu můžete věřit? Zásadní chyba. Kdykoliv se mu to bude hodit, nejslabší místo použije proti vám.
 
Moje rada zní: Nesvěřovat se!
 
Věřím, že žádné setkání v životě není náhoda. Každé setkání nás má někam posunout. Myslíte si, že od tohoto typu člověka je lepší zdrhnout? Jste na omylu. Pokud tuhle zkoušku nezvládnete, přijde ještě horší.
 
Co Vás má naučit tento člověk?
 
Být silnější než si myslíte, že jste. Vezměte i ty nejmenší kousíčky síly, které ve vás zbyly, a spojte je. Možná se sama budete divit, kde jste to v sobě vzala.
 
Stát pevně na vlastních nohách.
 
Jednou mu možná poděkujete. Díky němu se naučíte naslouchat svoji intuici nebo se z vás stanou trosky. Máte na výběr. Co si vyberete, je jenom na vás? 
 
Snažíte se radit tomuto člověku? Neplýtvejte energií. Stejně si udělá po svém. I když se žene do problémů. Vy ho nezachráníte. Jenom se vyčerpáte a nebudete mít dost sil na řešení následků. Připravte se na osočování a na to, že vy jste ta nejhorší a že to dělal jenom kvůli vám.
 
Naučíte se dívat na život s větším nadhledem.
 
Jak se s ním naučit vycházet?
 
Má nějaké dobré vlastnosti? Zkuste si na ně zodpovědět a opěvujte ho za ně.
 
Často jsou tito lidé vysoce postavemými lidmi. Pro okolí a klienty jsou to ti nej... lidé. Charismatičtí, empatičtí, hodní, obětaví, spolehliví, chápaví...
 
Za zavřenými dveřmi se sice někdy chovají jako "bezohledná prasata", ale určitě se i na nich dají najít pozitivní vlastnosti. 
 
Jaké máte možnosti řešení?
 
1) Zjistěte, co po vás život skutečně chce. Proč vám je poslal do cesty? Máte dospět? Stát na vlastních nohou nebo se naučit říkat ne?
 
2) Zdrhnout nebo zůstat? To už je jenom na vás. Často díky nim mnohem rychleji dorostete a dospějete nebo můžete mít pár modřin na těle a na dalších pár let psychické problémy. Záleží na vás jak tohle pojmete.
 
Co můžete udělat pro to, abyste situaci ustáli?
 
Buďte vděční za ni a důvěřujte, že to tak mělo být.
 
Věřit si.
 
Jít si za svým.
 
Nenechat se zvyklat.
 
Nesvěřovat se.
 
Změnit se.
 
Modlit se, že se vy a i tento člověk změní.
 
 
Některé zkoušky jsou v životě extrémně těžké. Některé extrémně bolí jak na duši, tak na těle. Ale věřte - všechno se dá řešit a je to jenom na vás.
 
Nikdo jiný za vás tohle závěrečné rozhodnutí neudělá.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 8. 2016

užitečné tipy

Odpovědět
Glady
Glady 5. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 971
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.