Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi

Proč je fantastické být ženou?

Duch
Duch
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi
Proč je fantastické být ženou?

Proč je fantastické být ženou?

Láska je nejsilnější energií vesmíru, která vyvěrá přímo z mého srdce. Dokážu milovat hluboce a nepodmíněně vše, co je součástí tohoto světa. Moje láska dává život. Jsem natolik mocná, že se v mém lůně rodí a vyvíjejí nové bytosti. Jako žena jsem bohyně a zdravý projev mojí lásky boří staré a tvoří nové.

Jako žena jsem příliš chytrá na to, abych bojovala ve světě mužů

Abych se vyrovnala mužům, musím nejprve zapudit svou ženskost, což nikdy nedopustím. Nepůjdu do boje, který nemůžu vyhrát, protože nejsem kopie opačného pohlaví. Netoužím nikoho napodobovat. Nepotřebuji se nikomu vyrovnat a s nikým nesoupeřím. Obzvláště nebojuji s muži, protože v takových bojích ztrácím svou ženskost a důstojnost. Mou největší zbraní je být sama sebou.

Jako žena miluji muže

Ctím je a hluboce obdivuji. Jsou pro mě zdrojem síly, kterou neznám a ze které se můžu učit. Jako žena vím, že můj muž je odrazem mě samé. Můj muž si mě váží natolik, nakolik si já vážím sama sebe. Jsem tak silná, že můžu muže přimět růst – avšak pouze v případě, že budu růst i já sama. Nemám důvod pomlouvat nebo nenávidět muže, protože by to ukazovalo pouze na mou vlastní slabost.

Jako žena si neberu osobně válku pohlaví

Chápu, že zranění lidé potřebují soupeřit, aby získali zpět svou převahu na druhém pohlaví. Já však ctím harmonii a vyrovnanost obou protipólů, protože jeden neexistuje bez druhého. Neberu si osobně všeobecné polopravdy, kterými se řídí náš svět. Neposlouchám chvástání žádné ze stran, které se snaží vyhrát na úkor té druhé. Mou esencí je láska, a pokud miluji, tak nesoupeřím a nic si neberu osobně.

Jako žena mám ráda svoje tělo

Jsem příliš nádherná na to, abych trávila život odmítáním své krásy. Pochopila jsem, že moje tělo je můj chrám a ctím ho jako bohyně. Dovolila jsem si zcela naslouchat potřebám svého těla, protože pouze tělo ví, co opravdu potřebuje a co mu udělá dobře. Neposlouchám mysl, která mi servíruje všeobecné názory o tom, co bych měla jíst a jak bych měla vypadat. Chci být krásná a zdravá sama pro sebe. Jsem zcela zodpovědná za to, v jakém stavu je mé tělo a sama si volím svůj životní styl.

Jako žena se nesrovnávám s ostatními ženami

Vyhýbám se hrám na slepičím dvorku, protože takové chování mi ubližuje. Nesnižuji se k soupeření s jinými ženami, protože nejsem muž a toto chování mi není vlastní. Nemám zapotřebí dokazovat, že jsem dost dobrá, protože tím odkrývám, že se nemiluji a nedokážu se přijmout. Nesrovnávám svůj život s životy jiných žen, protože miluji ten vlastní.

Jako žena sama sebe hluboce miluji

Nepřišla jsem na tento svět, abych popírala svoji přirozenost. Jsem taková, jaká jsem se narodila a jsem natolik troufalá, že to všechno na sobě miluji. Přijímám své slabosti a nedostatky a již se na ně více nevymlouvám. Přijímám zodpovědnost za sebe a za svůj život, protože nejsem žádná oběť. Jsem tu, abych přijala zodpovědnost za své dary a ctila sama sebe. Jsem tu, abych vedla ostatní k ušlechtilým citům a sama si svůj život užívala naplno. Jsem tu, abych zazářila a konečně nebojácně roztáhla svá křídla.

S láskou pro všechny ženy

Marika Paul

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 2. 2017

Si také myslím.

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 14. 2. 2017

Pěkné!

Odpovědět
Duch
Duch 15. 2. 2017

sarinkaCZ
sarinkaCZ 14. 2. 2017

Upřímně a výstižně. Moc děkuji za krásný článek !

Odpovědět
Duch
Duch 15. 2. 2017

Rádo se stalo

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 420
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.