Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi

Probuzení/zrození ženy nového věku

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi
Probuzení/zrození ženy nového věku

Probuzení/zrození ženy nového věku

Taky se samy sebe ptáte: "Co se to se mnou poslední dobou děje?"

Spousta žen už nějakou dobu pociťuje, že se s nimi něco děje - necítí se úplně ve své kůži, jsou zmatené, nerozumí tomu, co se v nich odehrává, neví čemu věřit a na co se spolehnout. To co fungovalo doteď, najednou nefunguje, to co jsme měly rády se nám teď protiví a to co jsme odsuzovaly nás najednou láká. Nebo se nám náš dosavadní život tak jaksi pod rukama samovolně proměňuje nebo dokonce rozpadá.
Jako odpověď na současné dění v našich nitrech a na individuálních konzultacích, jsem vytvořila soubor 8 workshopů, které nám ženám pomohou navázat kontakt s vlastním nitrem. S tím vnitřním Já, které se teď probouzí po velmi, velmi dlouhé době a hlásí se o slovo v našich životech. Naučíme se s ním komunikovat, porozumět tomu, co od nás očekává a odstraníme mu z cesty překážky, aby se mohl volně projevovat. Zjistíme, že pokud mu budeme naslouchat, bude v našich životech fungovat jako Ariadnina nit a provede nás každou životní bouří a nástrahami našeho života. Jednotlivé díly workshopu jsou sestaveny tak, abychom ze svého života odstranily nejzákladnější bloky a problémy, které brání projevení našeho vnitřního já a zároveň si díky pravidelné praxi vytvoříme návyk, který nám pomůže zorientovat se snáze v každodenním životě.
Garantuji Vám, že po absolvování této série workshopů nezůstanete stejná jako dřív. Porozumíte vlivům, které se projevují ve vašem životě. Naučíte se vyznat sama v sobě a rozeznat co pro Vás je a není podstatné. Přestanete tápat a začnete žít a radovat se. Začnete žít v souladu se sebou samou a svým životním plánem a určením.


1) Jak se mnou komunikuje mé nitro (duše) - 30.10.
V tomto workshopu si prakticky vyzkoušíme, jakým způsobem s námi komunikuje náš vnitřní průvodce. Některé s ním naváží kontakt poprvé, ale s tréningem a vedením, se brzy naučíme, jak mu naslouchat a jak jej rozeznat od strachu, emocí nebo toho, co si myslíme, že je správné, ale ve skutečnosti tomu tak není.
2) Znamení kolem nás a jak jim porozumět - 6.10.
Naše nitro s námi hovoří i pomocí různých znamení, symbolů nebo zvláštních situací. Na druhém workshopu se naučíme jak takové situace rozpoznat a jak porozumět jejich symbolice a významu, který nám mají předat.
3) Sny - 13.11.
Naše podvědomí s námi komunikuje i pomocí našich snů. Na třetím workshopu se naučíme, jak porozumět poselství našich snů.
4) Moji předkové - 20.11.
To jak se chováme, jaké navazujeme vztahy a jak se v nich projevujeme z velké míry předurčují vztahy s našimi předky (živými i mrtvými). Na čtvrtém workshopu se seznámíme se svými předky, navážeme vztahy, tam kde nejsou a zharmonizujeme ty, které to potřebují tak, abychom mohli žít opravdu svůj život a zpracovávat to, proč jsme sem přišli.
5) Co mi mí předci vzkazují? - 27.11.
V pátém workshopu navážeme na předchozí setkání a seznámení se se svými předky. Více do hloubky porozumíme vztahům, které mají význam pro náš současný život a uvolníme a uzdravíme ty, které to potřebují, abychom se více osvobodily.
6) Má vnitřní bolest/blok/zranění - 4.12.
V šestém workshopu se zaměříme na naše bolesti a zranění, která potřebují uzdravení. Budeme pracovat jak se zraněními na vědomé, tak na podvědomé úrovni.
7) Ženské vzory v mém životě - 15.12.
Na předposledním workshopu se zaměříme na ženy, které obdivujeme, identifikujeme se s nimi nebo nám nějakým způsobem vadí. Opět mají pro nás poselství, které rozluštíme, zapojíme do našeho života a posuneme se tak blíže hlubšímu poznání sebe sama.
8) Jak postupovat v krizových situacích, kdy ztrácíme kontakt se svým nitrem? - termin dle dohody
Poslední workshop využijeme jako tréning pro náročné situace, kdy se pod vlivem nejrůznějších tlaků, stresu a emocí vzdalujeme našemu vnitřnímu hlasu a naučíme se, jak tomu předcházet. V případě zájmu všech členů skupinky, je možné věnovat 8. workshop tématu, které si skupinka zvolí.


Jednotlivé workshopy proběhnou v Brně v pracovně Ženy sro, vždy od 17 do 20 hodin.


Cena za všech 8 tříhodinových workshopů je 4000,-


Počet míst na jednotlivých workshopech je omezen jen na 10 účastníků, abych se všem mohla dostatečně věnovat.


Přihlásit se je možné na adrese Katy.kovarikova@gmail.com,Katus.k@seznam.cz nebo prostřednictvím facebooku.


Na některé workshopy bude třeba se důkladně připravit. Podrobné pokyny, co si přinést nebo připravit, získáte po zaplacení závazné zálohy (50% z celkove ceny) a vždy znovu emailem před daným workshopem. Z některých workshopů si odnesete i výstup v podobě kresby nebo grafického znázornění zpracovávané oblasti.


Těším se na Vás a Vaši proměnu. �

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 27. 10. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 230
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.