Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi

Probuzení/zrození ženy nového věku

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi
Probuzení/zrození ženy nového věku

Probuzení/zrození ženy nového věku

Taky se samy sebe ptáte: "Co se to se mnou poslední dobou děje?"

Spousta žen už nějakou dobu pociťuje, že se s nimi něco děje - necítí se úplně ve své kůži, jsou zmatené, nerozumí tomu, co se v nich odehrává, neví čemu věřit a na co se spolehnout. To co fungovalo doteď, najednou nefunguje, to co jsme měly rády se nám teď protiví a to co jsme odsuzovaly nás najednou láká. Nebo se nám náš dosavadní život tak jaksi pod rukama samovolně proměňuje nebo dokonce rozpadá.
Jako odpověď na současné dění v našich nitrech a na individuálních konzultacích, jsem vytvořila soubor 8 workshopů, které nám ženám pomohou navázat kontakt s vlastním nitrem. S tím vnitřním Já, které se teď probouzí po velmi, velmi dlouhé době a hlásí se o slovo v našich životech. Naučíme se s ním komunikovat, porozumět tomu, co od nás očekává a odstraníme mu z cesty překážky, aby se mohl volně projevovat. Zjistíme, že pokud mu budeme naslouchat, bude v našich životech fungovat jako Ariadnina nit a provede nás každou životní bouří a nástrahami našeho života. Jednotlivé díly workshopu jsou sestaveny tak, abychom ze svého života odstranily nejzákladnější bloky a problémy, které brání projevení našeho vnitřního já a zároveň si díky pravidelné praxi vytvoříme návyk, který nám pomůže zorientovat se snáze v každodenním životě.
Garantuji Vám, že po absolvování této série workshopů nezůstanete stejná jako dřív. Porozumíte vlivům, které se projevují ve vašem životě. Naučíte se vyznat sama v sobě a rozeznat co pro Vás je a není podstatné. Přestanete tápat a začnete žít a radovat se. Začnete žít v souladu se sebou samou a svým životním plánem a určením.


1) Jak se mnou komunikuje mé nitro (duše) - 30.10.
V tomto workshopu si prakticky vyzkoušíme, jakým způsobem s námi komunikuje náš vnitřní průvodce. Některé s ním naváží kontakt poprvé, ale s tréningem a vedením, se brzy naučíme, jak mu naslouchat a jak jej rozeznat od strachu, emocí nebo toho, co si myslíme, že je správné, ale ve skutečnosti tomu tak není.
2) Znamení kolem nás a jak jim porozumět - 6.10.
Naše nitro s námi hovoří i pomocí různých znamení, symbolů nebo zvláštních situací. Na druhém workshopu se naučíme jak takové situace rozpoznat a jak porozumět jejich symbolice a významu, který nám mají předat.
3) Sny - 13.11.
Naše podvědomí s námi komunikuje i pomocí našich snů. Na třetím workshopu se naučíme, jak porozumět poselství našich snů.
4) Moji předkové - 20.11.
To jak se chováme, jaké navazujeme vztahy a jak se v nich projevujeme z velké míry předurčují vztahy s našimi předky (živými i mrtvými). Na čtvrtém workshopu se seznámíme se svými předky, navážeme vztahy, tam kde nejsou a zharmonizujeme ty, které to potřebují tak, abychom mohli žít opravdu svůj život a zpracovávat to, proč jsme sem přišli.
5) Co mi mí předci vzkazují? - 27.11.
V pátém workshopu navážeme na předchozí setkání a seznámení se se svými předky. Více do hloubky porozumíme vztahům, které mají význam pro náš současný život a uvolníme a uzdravíme ty, které to potřebují, abychom se více osvobodily.
6) Má vnitřní bolest/blok/zranění - 4.12.
V šestém workshopu se zaměříme na naše bolesti a zranění, která potřebují uzdravení. Budeme pracovat jak se zraněními na vědomé, tak na podvědomé úrovni.
7) Ženské vzory v mém životě - 15.12.
Na předposledním workshopu se zaměříme na ženy, které obdivujeme, identifikujeme se s nimi nebo nám nějakým způsobem vadí. Opět mají pro nás poselství, které rozluštíme, zapojíme do našeho života a posuneme se tak blíže hlubšímu poznání sebe sama.
8) Jak postupovat v krizových situacích, kdy ztrácíme kontakt se svým nitrem? - termin dle dohody
Poslední workshop využijeme jako tréning pro náročné situace, kdy se pod vlivem nejrůznějších tlaků, stresu a emocí vzdalujeme našemu vnitřnímu hlasu a naučíme se, jak tomu předcházet. V případě zájmu všech členů skupinky, je možné věnovat 8. workshop tématu, které si skupinka zvolí.


Jednotlivé workshopy proběhnou v Brně v pracovně Ženy sro, vždy od 17 do 20 hodin.


Cena za všech 8 tříhodinových workshopů je 4000,-


Počet míst na jednotlivých workshopech je omezen jen na 10 účastníků, abych se všem mohla dostatečně věnovat.


Přihlásit se je možné na adrese Katy.kovarikova@gmail.com,Katus.k@seznam.cz nebo prostřednictvím facebooku.


Na některé workshopy bude třeba se důkladně připravit. Podrobné pokyny, co si přinést nebo připravit, získáte po zaplacení závazné zálohy (50% z celkove ceny) a vždy znovu emailem před daným workshopem. Z některých workshopů si odnesete i výstup v podobě kresby nebo grafického znázornění zpracovávané oblasti.


Těším se na Vás a Vaši proměnu. �

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Glady
Glady 27. 10. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.