Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AniLuky
AniLuky
Vloženo 12. 11. 2016
Líbí se mi

Pro svého muže jsem si šla sama do sebe

AniLuky
AniLuky
Vloženo 12. 11. 2016
Líbí se mi
Pro svého muže jsem si šla sama do sebe

Pro svého muže jsem si šla sama do sebe

Doba se neustále zrychluje a ze všech stran se na nás chrlí informace všemožného charakteru. Máte dojem, že je nestíháte pobírat? Taky jsem to měla podobně. Zajímalo mě tolik věcí, jenže pak jsem z nich měla hlavu jak pátrací balón. 

Hledala jsem odpovědi na nejrůznější otázky týkající se mého osobního, ale i pracovního života. Pak jsem ale zjistila něco, co mě doslova posadilo na zadek. V Indii jsem si uvědomila, že všechny odpovědi mám ukryty v sobě. Když jste odříznutá od civilizace a více sama se sebou, pak se zastavíte a vidíte, co jste předtím neviděla. Říkala jsem si, že přece nejsem egoistka, která všechno ví a všechno zná. Když jsem si uvědomila, že je to trošku o něčem jiném než o egu, pochopila jsem. Často jsem se totiž svých blízkých ptala, co si myslí o mém novém partnerovi, mých projektech nebo situacích. I když jsem cítila, že bych něco udělala jinak, stejně jsem se vždy řídila názory druhých. Myslela jsem si, že se jim zavděčím. Jenže chyba lávky. 

Šla jsem sama do sebe

Začala jsem pak hledat odpovědi sama v sobě. Zpočátku to byla výzva, protože mi do mých pocitů stále mluvila hlava a nedokázala jsem otevřít své srdce. Hledala jsem způsob, jak na to. Dostala jsem se takto až k meditacím. Jak jsem se postupně učila meditovat, cítila jsem, jak se mi otevírá srdce. Odpovědi postupně začaly chodit. Když si nastavíte přitažlivost svého srdce tím správným směrem, začnou vám přicházet správné odpovědi. 

Tehdy jsem hledala odpověď na to, proč jsem stále single. Byla jsem si vědoma toho, že mám muži co nabídnout, ale ve vztazích se mi moc nedařilo. Bála jsem se totiž být sama. Jenže místo toho, abych poslechla své srdce a udělala si sama v sobě pořádek, stále jsem hledala muže, který by mě udělal šťastnou. Od toho se také moje vztahy odvíjely, protože jsem hledala štěstí někde venku. Teprve když jsem si v sobě udělala generální úklid, situace se změnila. Nebylo to za den či za týden, ale přesně jsem věděla, co potřebuji udělat.

Našla jsem odpovědi sama v sobě. Nějakou dobu mi to sice trvalo, ale stálo to za to. Proto jsem moc ráda, když mohu ušetřit cestu ženám, které to mají podobné, jako dříve já. Chcete taky otevřít své srdce, ale zatím se vám moc nedaří. Zkuste vedené meditace. Pokud vedené meditace ještě neznáte, ale chtěla byste vyzkoušet, zkuste setkání s vnitřním dítětem, kterým vás ráda provedu. Najdete ji zde>>.

 

 

A abyste nemusela pořád jen číst, mám pro vás i videa, která najdete na mém YouTube kanálu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 13. 11. 2016

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 11. 2016

něco podobného mám za sebou

Odpovědět
Amanda
Amanda 13. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 261
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.