Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Věra Bělinová
Vloženo 6. 6. 2017
Líbí se mi

Pro darující odpad, pro mě POKLAD

avatar
Věra Bělinová
Vloženo 6. 6. 2017
Líbí se mi
Pro darující odpad, pro mě POKLAD

Pro darující odpad, pro mě POKLAD

Ahoj

Jmenuji se Věra Bělinová a poprvé v životě píši svůj první blog .

Když první, bude o mně a o tom, čemu se věnuji. Takové představení, co jsem zač.

V létě 2015 jsem se poprvé na trhu setkala s náušnicemi z PET lahví a okamžitě jsem se do nich zamilovala pro jejich křehký třpytivý vzhled, připomínající drahé broušené sklo, a současně mají neuvěřitelnou lehkost. Z prvních vlastních pokusů se brzy stala doslova posedlost a hlavně velký koníček.

Vše tvořím tak, aby šperky byly elegantní, neškrábaly a zdůraznily krásu majitelky. Jsou také romantické, plné něhy za kterou můžou hlavně květy a poupátka.

Aby jsem vám lépe představila co to vše obnáší, je tu video, jak takové šperky vznikají. Dostala jsem tyhle krásné neonové PET lahve, pro darující ODPAD, pro mě POKLAD (cituji) a moc za ně děkuji.  Když zavřu oči, hned vidím ty možnosti, kombinace barev a ani ty všechny nápady nestačím realizovat, jeden život mi na to nestačí. Náušnice na videu jsem zkombinovala s tyrkysovou recyklovanou pet od minerálky. Lidé se mě ptají, zda ty lahve barvím, že jsou šperky ve všech barvách. Ale když se podíváte pozorněji v obchodě, zjistíte, že tam jsou vážně všechny a čarování může začít.

Čas výroby se pohybuje od 3-10 hodin, podle náročnosti.

Jsem maminkou 2 dětí a někdy je tvoření složité časově skloubit s péčí o rodinu, tak vyrábím hlavně, když nejmladší spinká a větší je ve školce a nebo večer.

Mám ráda svoje motto, že daruji nový život materiálům, recyklovaným pet lahvím. Ožije tak něco, co lidé nemají rádi, co je na obtíž, věc, která způsobuje tolik starostí. Ožije v něco nadpozemsky lehoučkého a začne dávat krásu o obdiv.

Když se na vše podíváme ještě o něco pozorněji, pet lahve jsou vysoce kvalitní materiál, však se v nich prodávají nápoje. Jsou nealergení a omyvatelné. Barvy z nich neblednou a dají se opracovat tak, že vůbec neškrábou.

Jsem také na facebooku, kdyby jste si chtěli prohlédnout víc šperků ode mne- náramky, náhrdelníky, náušnice dlouhé/krátké.Naleznete mě tam pod názvem: Věra Bělinová-autorské šperky z PET lahví.

www.facebook.com/VeraBelinovaSperky/

 A na fler.cz

www.fler.cz/vera-belinova

 

Krásný den všem

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Katty15
Katty15 12. 6. 2017

Krásné

Odpovědět
avatar
Věra Bělinová 17. 6. 2017

Děkuji

Marsy
Marsy 10. 6. 2017

krásné

Odpovědět
avatar
Věra Bělinová 17. 6. 2017

děkuji moc

4vladku
4vladku 9. 6. 2017

hezké a roztomilé

Odpovědět
avatar
Věra Bělinová 17. 6. 2017

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 782
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.