Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 6. 12. 2016
Líbí se mi

Přináším vám vzkaz z vílí říše

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 6. 12. 2016
Líbí se mi
Přináším vám vzkaz z vílí říše

Přináším vám vzkaz z vílí říše

VZKAZ Z VÍLÍ ŘÍŠE:

Kdykoliv se napojím na vílí říši, hučí mi v uších jak v úlu. Štěbetají, mluví jedna přes druhou a opravdu jsou jejich hlasy zvonivé. Tedy alespoň těch, které slyším já. Víly jsou neustále v pohybu a stále o něco pečují. Nedělají to proto, že chtějí zachraňovat a ochraňovat, ale protože mají rády, když jsou věci kolem nich hezké, a to platí i o situacích.

Kdykoliv vnímají nepohodu, snaží se to napravit a začnou o věci, situace, a dokonce i o nás pečovat. Ukázaly mi, že ony samy jsou živeny radostí, smíchem a láskou. Ve chvíli, kdy se do jejich bytí vkrade smutek a nehezko, ubývá jim síla.

Jsou s námi mnohem více propojené než andělé. Víly jsou spojené se zemí, stejně tak jako my. Jejich přáním je harmonie ve všem. Včetně našich lidských srdcí a mysli. Dnes upoutávaly moji pozornost velmi intenzivně a chtěly, abych vám předala jejich vzkaz.

Vzkaz od víl:
„Cítíme, že někteří z vás jsou na pochybách o své budoucnosti a životě více než kdy jindy. Vnímáme a slyšíme, že přemýšlíte kudy dál a hlavně jak. Vaši mysl zahalil mrak a vy najednou nevidíte slunce, které by mohlo vyjít. Prožíváme to s vámi a toužíme ve vašich myslích rozfoukat mraky pochybností a nejasna. Přejeme si, abyste zase svou mysl zaplnily jasným světlem, protože vaše myšlenky plné světla přitahují radost do vašich životů. Nemusíte se bát toho, co přijde. Pojďte mezi nás, anebo si nás pozvěte domů.

Pozvedneme vaši mysl.

Obklopte se rostlinami, kameny, nebo za námi vyjděte do zimní přírody a nezapomeňte vzít něco na zub pro naše miláčky. My vám pomůžeme z vaší mysli odfouknout ten zatěžující mrak. A to nejdůležitější je – NEZAPOMÍNEJTE BÝT TVOŘIVÍ. Tvořivost je oživující energie, která vás sytí. Najděte si činnost, ve které svou tvořivost můžete plně zažít. Inspirujte se námi, my neustále něco tvoříme a díky tomu jsme radostné.

V těchto dnech se na nás častěji obracejte.“

S láskou Eva Pitnerová

P.S. - Vaše nitro můžete opečovat i se mnou http://evapitnerova.cz/cesta-do-nitra-aneb-vnitrni-svet-ne…/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 7. 12. 2016

Odpovědět
Martina Koláčková
Martina Koláčková 6. 12. 2016

Odpovědět
Ovace
Ovace 6. 12. 2016

Moc pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 364
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.