Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Zuzana Brozmanová
Vloženo 6. 9. 2017
Líbí se mi

Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno

avatar
Zuzana Brozmanová
Vloženo 6. 9. 2017
Líbí se mi
Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno

Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno

Jsem si na sto procent jistá, že jste to již dříve slyšely. Že znáte tyto věty z Bible. Toto jsou pravdy přenášené z generace na generaci. Proč by se někdo tak moc snažil něco takového uchovávat, kdyby v tom nebyl obrovský dar z lásky? Pokud jste zapomněly na hluboký význam těchto slov , tak nahlédněte do svého srdce, kde hojnost nezná hranice, kde láska kvete bez podmínek, kde čas nehraje žádnou z hlavních rolí, na místo kde vyvěrá věčný pramen radosti, zdraví a štěstí, ze kterého můžete rozdávat a brát do sytosti, protože čím více dáte, tím více se k vám vrátí.

Jistě znáte ten skvělý pocit, když přijdete na úžasný objev, čí máte za sebou vzrušující zážitek, stalo se vám něco nezvykle příjemné a vy jste až po okraj naplnění nadšením. Co chcete v tuto chvíli nejvíc udělat? Ano, sdílet tento pocit s ostatními. Někomu to říct. Chcete sdílet svou radost, protože vám přináší ještě větší radost. Co dáme, to také dostaneme. Tak to funguje.

Přej a bude Ti přáno


Něco si přát je tak krásné. Vytvářet si v myšlenkách představy, malovat si pohádkový život, ve kterém jste královnou a máte právo na cokoliv, po čem vaše srdce zatouží, je činností, do které se vyplatí investovat vaši pozornost. Čemu věnujeme pozornost, na co se zaměřujeme, tak to roste. Co si přejete dnes? Je to nové auto, luxusní dovolená, zdraví, volný den, romantická večeře, úspěch v práci, káva s vaší nejlepší kamarádkou? Ať je to cokoliv, protože touhy našeho srdce nejsou nijak omezeny, pokud nějaké omezení přece jen cítíte, tak je to jen hra vaší mysli. Tak co dnes chcete? Zaměřte se na to a dopřejte to samé, co chcete současně všem ostatním lidem na planetě. Naše přání mohou mít jakoukoli konkrétní podobu, klíčová je však emoce, která se za tím vším skrývá. Jednoduše řečeno, každý touží po štěstí a příjemných pocitech, které jsou hlavní motivací v touze po různých zážitcích. Zkuste si uvědomit, že by to udělal každý a v jednu chvíli by vám přálo sedm miliard lidí výhru v loterii, plavání s delfíny, pozorování kosatek, cestu kolem světa, šťastné narozeniny, nejlepší kávu, jakou jste kdy ochutnaly, dětský úsměv, jízdu na horské dráze, zamilovaný pohled do očí, chuť lásky na rtech milovaného muže ... Prožívejte s vděčností naplno zdánlivě obyčejné věci, jako když držíte v ruce hrnek s teplým čajem a pomalu si vychutnáváte jeho lahodnou chuť. A dopřejte tento zážitek i ostatním.


Dej a bude Ti dáno


Každou vteřinu našeho života máme neomezený zdroj bohatství, který pokryje celou naši Zemi. Dávání a přijímání je výměna energií v různých formách. Nemůžeme přijímat bez dávání. Nejdřív musíme dát, abychom získaly. Zde je dobré se zamyslet nad tím, co dáváme po většinu našeho života. Víte? No, přesně to, co dostáváme. Takže dávejte pěkná slova, pochvaly a komplimenty, lásku, objetí, úsměvy, radost, zábavu a humor, protože všeho je vždy dostatek pro všechny a vše se nám vrací zpět. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Skipinka
Skipinka 8. 9. 2017

Krásné a pravdivé

Odpovědět
potkanek
potkanek 7. 9. 2017

4x mě vykradli, takže u mě to neplatí

Odpovědět
evionka
evionka 7. 9. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 9. 2017

Ano, to platí, vždy dostaneš to co dáš, třeba ne hned, ale jednou určitě

Odpovědět
konatovka
konatovka 6. 9. 2017

Rozdávám na všechny strany, výhry rodině a hlavně jedné organizaci pro handicapované děti a to mě velice uspokojuje. Všem lidičkám přeji tu největší hodnotu a to zdraví.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 959
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.