Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Představujeme podnikavé ženy měsíce června

Líbí se mi
Představujeme podnikavé ženy měsíce června

Představujeme podnikavé ženy měsíce června

První z podnikavých žen, o kterých jsme v červnu psaly, byla Zuzana Marešová. Zuzka se do podnikání znovu pouštěla po těžké nemoci. "Jako matka samoživitelka, věnující se nejen výchově dcery a podnikání, ale neustále i dalšímu osobnostnímu rozvoji, jsem své tělo vyčerpávala víc, než mohlo ustát. Byla to velká životní lekce, díky které dnes vím, že i tělo potřebuje opravdu dostatek živin, aby stíhalo aktivní životní styl,“ vypráví Zuzka, která dnes pomáhá lidem, aby dokázali svému tělu zajistit takové fungování, jaké pro svůj životní styl potřebují.

Miriam Janyškovou přivedla k založení nadačního fondu vlastní zkušenost. Její syn po nástupu do školy ve vyučování vyrušoval, pořád se na něco ptal a řešil zcela jiné věci než jeho spolužáci. Příčinu zjistila ještě v první třídě – měl příliš vysoké IQ, které se často pojí s potížemi v oblasti sociálních dovedností a emočních projevů. „Proto jsem založila Qiido, které podporuje vzdělávání a rozvoj dětí s mimořádným intelektem - dětí, které myslí jinak (tzv. MiND)," říká dnes Miriam. 

Barbora Vágnerová se ve 27 letech rozhodla, že se chce profesně i osobnostně posunout dál a pustila se do podnikání. Dnes, po čtyřech letech s firmou na krku, nelituje ani jednoho podnikatelského dne. „Nejvíc mě posunuly právě ty těžké momenty, které v každém podnikání nevyhnutelně nastanou. Důležité je vydržet,“ radí Bára.

Marcelu Soukupovou byste ještě před pár lety našly v bance, kde seděla každý pracovní den „od devíti do pěti“. Život naruby jí obrátila mateřská. „Manžel je v práci celý den, a pokud bych si nemohla čas řešit podle sebe, o děti by se neměl kdo postarat. Možnost určovat si, co a kdy budu dělat, je pro mě naprosto prioritní,“popisuje Marcela Soukupová prvotní motiv, který ji přivedl k podnikání. Vrhla se tedy na pečení koláčků a koláčů, které ji vždycky bavilo.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Marcela Soukupová147
Marcela Soukupová147 14. 7. 2017

Děkuji za komentáře... JANINKAD

Odpovědět
janinkad
janinkad 12. 7. 2017

všechny jste opravdu moc šikovné ....ale nejvíce mě zaujala Marcelka, asi tím krásným úsměvem

Odpovědět
Zdenkyr
Zdenkyr 10. 7. 2017

inspirujici ženy ...

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 10. 7. 2017

Souhlasím. Všechny jste skvělé!

Odpovědět
HaHaHanka
HaHaHanka 10. 7. 2017

velká gratulace všem, jste šikulky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 525
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.