Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi

PŘED VÍKENDEM: Splnit si své sny, nikoliv „chtít si je plnit“

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi
PŘED VÍKENDEM: Splnit si své sny, nikoliv „chtít si je plnit“

PŘED VÍKENDEM: Splnit si své sny, nikoliv „chtít si je plnit“

O tomto víkendu můžeme mít silný pocit, že potřebujeme pomazlit svoje sny, svoje životní výsledky, svoje dětičky, svoje… no úplně všechno, k čemu máme pozitivní citový vztah. No, ale i ten negativní, což je trošku odvrácená tvář – někoho možná víkend přinutí se trošku podívat do tváře svým nepřátelům a zjistit, že to s nimi třeba není zase tak špatné. Nemusíte je hned zvát domů na večeři, ale jen si oddechnout od negativních pocitů, ten účel všeho toho duševního uklízení, vděčnosti a uvolnění je totiž proto, aby se nám lépe otevřela cesta kupředu – pro někoho možná až k letním konkrétním plánům. Důraz tu je na rodinu, ideální čas na rodinou poradu s tím, že si ujasníte své životní vize až do konce roku, například.

Zároveň je to víkend rychlý, netrpělivý, kdy ty výsledky budeme chtít mít v ruce ihned. Hned zažít něco hezkého. Něco mazlivého. Mít v rukou něco, co bude růst, co už roste, co je výsledkem. Cítit ten proces života kolem sebe.  Energii načerpáme v rodině a lásce, což se nám tu opakuje už delší čas, patrně je ten leden takto aktuálně hodně zaměřen na to, abychom si udělali ve vztazích sobě blízkých trošku pořádek, ocenili je a zdá se, že právě ten pořádek nám potom nějak vylepší život a ukáže  nové životní cykly, nové směry. Uvolní se cesta někam – kam by se neuvolnila, pokud bychom lpěli stále na umanutosti starých pořádků.

No, ano – Viselec je tím důvodem, je třeba asi nějak poupravit úhel pohledu na své hodnocení světa, lidí, života – zkusit se na svět dívat jinak, donutit se dívat se jinak – a ty výsledky a skutečné nové vidění, by tu mělo být celkem rychle – a s Šestkou mečů pak to vše je opravdu o tom, že nás to má trošku vykopnout ze zažitého a přinést nové začátky, nové etapy. Ač to může být nepříjemné, protože to, co opuštíme, na to jsme byli zvyklí, to byla ta naše kobka – ale, to je zvláštní, nemoudře se nám tam žilo. My se potřebujeme dostat více ke své moudrosti a začít ji skutečně žít. Tak tohle mi tu přijde nejvíc, tlak k tomu začít žít praxi toho, co snad už teoreticky známe. Splnit si sny, nikoliv si je pořád jen „chtít splnit“.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 27. 1. 2020

Tak to sedí naprosto přesně

Odpovědět
lemur
lemur 25. 1. 2020

Pěkné.

Odpovědět
Ovace
Ovace 24. 1. 2020

je potřeba na sobě pracovat neustále

Odpovědět
gustawka
gustawka 24. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 073
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.