avatar
Renata Petříčková
vloženo 21. 9. 2018
Líbí se mi

Před víkendem? Pověstné mužské zírání do ohně, vážení...

avatar
Renata Petříčková
vloženo 21. 9. 2018
Líbí se mi
Před víkendem? Pověstné mužské zírání do ohně, vážení...

Před víkendem? Pověstné mužské zírání do ohně, vážení...

Máme před úplňkovým víkendem, a tak se dá čekat, že nás čeká minimálně roztržitý nebo rozdivočelý víkend. Snad trochu je útěchou, že je to Beraní úplněk, který tolik nejitří city, ale měl by spíše apelovat na rozum, dokonalost, a snahu něco prosadit, něco začít. A tomu odpovídají i karty. Nejprve jsem vytáhla Dvojku holí, s pocitem, že stejně jako ta osoba na kartě můžeme více přemýšlet o možnostech, které do budoucna máme – v širších souvislostech. A kam se má naše pozornost upírat? Spravedlnost. Celý týden byl hodně o komunikaci, o až často přemíře informací nebo myšlenek a co s tím, pokud to byl chaos? Je čas se na víkend uklidnit, nechat si chvilku pro sebe a zadívat se do té budoucnosti s tím, co nyní víme, co jsme se dozvěděli v průběhu týdne o sobě i o druhých. Jak s tím naložit, jen tiše promýšlet. Můžeme mít pocit, že před sebou máme rozcestí, ale není třeba spěchat s rozhodováním, protože jak vidno, jenom se nám tu graduje do extrému to, že to rozcestí vidíme. A dobrým rádcem je Spravedlnost, všechno zvážit, zamyslet se do hloubky, do všech důsledků. Ale také…

Můžeme o víkendu vidět v různých náhodách to, co vidět potřebujeme. Události tedy mohou být důležité pro další rozhodování. Jednoznačné ukázání osudu, KUDY.

Můžeme také vidět a procítit oblasti, ve kterých jsme silní, nebo ve kterých tu životní sílu můžeme nabrat.

Jednoduše uvidíme tento víkend, co je správně, a co je spravedlivé. Kudy vede cesta. Jen to chce nepospíchat a nepřehlédnout.

Teď vím všechno, co pro tuto chvíli potřebuji, teď to jen musím zvážit a nechat v sobě uzrát rozhodnutí.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 517
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení