Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PF
PF
Vloženo 25. 5. 2016
Líbí se mi

Praktické rady dle zvěrokruhu

PF
PF
Vloženo 25. 5. 2016
Líbí se mi
Praktické rady dle zvěrokruhu

Praktické rady dle zvěrokruhu

 

Každý den je jiný a přináší nové poznatky, děje, myšlenky, prožitky a energie. V dnešní době, která je již opět příznivě nakloněna astrologii, téměř každý ví v jakém slunečním znamení se narodil. Nicméně mnoho lidí neví, že Luna putuje po nebi dva a půl dne, jedním ze dvanácti znamení zvěrokruhu. A každé z těchto 12 znamení má na naše chování velký a zásadní vliv.

Ráda bych Vám představila a podělila se s Vámi o své osobní zkušenosti a postřehy s přechodem Luny do jednotlivých znamení Zvěrokruhu.  Charakteristiku jednotlivých znamení většinou znáte, ale máte vychytané i praktické záležitosti, podle kterých se můžete v běžném životě řídit?

Co k tomu potřebujete? Stačí Vám jen pořídit si Lunární kalendář a vnímat svoje pocity, které budou korespondovat se znamením ve kterém se právě Luna nachází.

Pojďte projdeme si společně všech 12 znamení a já Vám poradím,  jak jej využít v praktických záležitostech všedního dne. ...Začínáme....:o)

 

Leden máme dávno již za sebou, ale měli bychom začít pěkně od začátku od jedničky, rozhraní Vánoc a začátkem roku a to je Kozoroh. Znamení zemské, rodinné, kutilské a intelektuálské.

Kozoroh má rád kolem sebe lidi intelektuálského ražení se kterými rád komunikuje o chytrých věcem a myšlenkách. Je to skvělý řemeslník a kutil proto, pokud chcete zatlouci hřebíček, pověsit obraz či opravit pračku, pohlaďte svého Kozoroha a šupky do práce. Odměnou mu jistě bude Vámi vlastnoručně upečená vánočka a na Vánoce plechy se spoustou rozličného chutného cukrovíčka. V létě plánujte v tyto dny Kozoroha výrobu různých čalamád, marmelád, zavařování okurek a jiného ovoce, hub a zeleniny. Ale až budete lézt na žebřík a sklízet ovoce ze stromů, dejte velký pozor na to, aby jste neslítli,  jak švestka, protože Kozorozi mají tendenci ke zlomeninám všeho druhu.

 

Únor bílý pole sílí a přichází znamení Vodnáře...

S novým rokem nové začátky, touhy být lepší, touhy začít něco nového. Ano takový je Vodnář, nadšenec pro všechno nové, moderní s novátorským myšlením. Módeman či modelka. Má rád vkusné a moderní oblečení podle poslední módy a moderní čistý desing. V tyto dny Vodnáře budete oplývat neotřelými nápady s vizí do budoucna. Pokud jste příznivci minimalismu a zrovinka budete mít v plánu schůzku s architektem Vašeho budoucího domečku, vyšperkujete si projekt  do nejmenšího detailu co se novinek a čistých linií týká. Zapracujte v tyto dny na úpravě svých webových stránek, budou velmi nápadité a nevšední. Vaše myšlení bude mít ráz budoucnosti, avšak pozor, aby se Vaše sny nebo přání nerozplynuly jako pára nad hrncem. Vodnář je snílek a novátor, ale také někdy pěkná plašmuška, čili neslibujte, co nemůžete splnit a také ve dnech Vodnáře pozor na nevěru…

 

Následuje znamení, romantické a citlivé Rybičky...

Dny ve znamení Ryb si dokonale užijte a to hlavně po stránce citů, romantiky a krásných emočních prožitků. Plánujte setkání s rodinou, kdy budete například vzpomínat se sourozenci na své dětství, nebo si vyjdete na procházku a kochejte se romantickými zákoutími přírody. Malujte, meditujte, foťte, vytvářejte, buďte kreativní, tvořiví. Pište a buďte k sobě i ostatním citliví a soucitní. Dny věnujte lekcím jógy, tance, nebo třeba začněte malovat svůj první obraz. Budete se cítit celkově citlivější než jindy, a také vše vůči své osobě budete prociťovat intenzivněji, proto si dejte pozor a na přecitlivělé reakce.

 

Beran, jaro, Velikonoce…

Kdykoliv Luna prochází Beranem určitě zaznamenáte velký příliv energie. Energie, která z Vás bude přímo tryskat a Vy se pustíte do akcí bezhlavě a náruživě. To co jste odložili v nedávné době, kvůli nedostatku energie, nyní uděláte levou zadní a k tomu další práci, která se Vám připlete do cesty.  Určitě doporučuji Berana naplánovat na úklid domácnosti, rytí záhonků na zahrádce, na velké jarní úklidy a v létě třeba i na zavařování. Zavaříte 20 skleniček okurek ani nemrknete a ještě k tomu můžete umýt okna. Ale pozor, Luna prochází dvěma a půl dne znamením a každý z těchto dnů je trošinku jiný. Jeden den je o této výrazné energii a druhý den, může být i o hádkách. Beran je znamení ohnivé  tzn. v těchto dnech s Beranem se držte zpět co se týká hněvu a výbuchů agrese. Když toto budete mít na paměti, zvládnete oba dny s Beranem absolutně v pohodě a bez zbytečných nepříjemností a střetů, jako malý roztomilý beránek.

 

Pokračujeme smyslným Býkem :o)

Býk je znamení zemské a nemá tak horkou hlavu jako Beran, nicméně je velmi tvrdohlavý, těžkopádný, pohodlný až líný. Je však také velmi něžný, milý a hlavně má rád dobré  jídlo, pití, ženy a zpěv a všeho pokud možno v hojnosti a vysoké  kvalitě. A protože, to všechno o Býčkovi nyní víte, doporučuji oslavy, setkání s přáteli, narozeninové párty, naplánovat na dny ve znamení Býka. Zcela jistě nebudete zklamáni a vše se podaří dle Vašich představ. A i ostatní budou dobře naladěni. A pokud nehodláte nic slavit, všimněte si, že ve dnech ve kterých pobývá Luna v Býku, budete Vaší rodině vyvařovat dobrůtky, obzvláště s radostí a láskou a bude Vás to hlavně bavit a  tím i následné hodování. Býk má rád vůně, takže další praktickou radou je, že pokud ve své blízkosti máte ženu, v tomto znamení nikdy nemůžete minout, pokud oslavenkyni zakoupíte jako dárek parfém. Vždy jej ocenění. Ale pozor musí být kvalitní!

 

Ukecaní Blíženci...

Blíženci mají svojí vládnoucí planetu Merkur. Je to planeta komunikace. Takže z toho vyplývá, že pokud si na tyto dny naplánujete pracovní pohovor, nebo máte dohodnutou důležitou schůzku či jednání, bude Vám to pálit a s mluveným slovem, nebudete mít absolutně žádný problém. Budete vyhledávat příležitosti ke komunikaci s lidmi, a pokud studujete, v tyto dny Vám  studium půjde výborně. Blíženci je znamení  duality,  takže malé varování. Přináší nám totiž trošku více  rozkolísanosti, rozervanosti. Jedna půlka chce to a druhá ono. Počítejte s tím, a vyhrajete nad touto stinnou stránkou Blíženců.

 

Přecházíme do Raka. Ráček je znamení mateřské...

V tyto dny budete cítit souznění se svojí rodinou.

Pokud máte děti, Vaše péče bude soustředěná směrem k nim, ještě více než v jiné dny. Budete pociťovat více mateřské city, budete ke svým dětem laskavější a tolerantnější. Více se vžijete do dětské duše.  Pokud půjdete s dětmi do kina, nebo na hřiště, užijete si společný den senzačně a naplno. Nakonec můžete  procházku završit návštěvou cukrárny nebo dobrou večeří a děti i Vy budou naprosto spokojení. Pokud vyjdou plánované dětské oslavy na dny s Ráčkem budou pro všechny milým a pohodovým zážitkem. Jste nemocní a unavení? Věřte, že péče bude v tyto dny maximální i s teplým kuřecím vývarem a měřením teploty. Ve dnech Raka je marodění zážitkem. Nicméně jak již jsem podotkla výše, Luna se ve znamení pohybuje dva a půl dne, jeden den cukr a druhý den v případě Raka, nervozita a  bič. Tudíž pokud se chystáte k přiznání nevěry, či jiného karambolu, nechejte toto dilema na jiné dny, hrozí hysterické scény a velké emoční výlevy.

 

Rak velmi obdivuje Lva a naopak. Navíc jdou pěkně po sobě ve Zvěrokruhu, takže teď se pustíme do Lvích dnů...

Vládce Slunce, a od toho se vše odvíjí…Pokud máte v plánu uvést na veřejnost, nějaký svůj projekt, přijít s nějakým skvělým plánem, či chcete zazářit ve společnosti udělejte to právě v tyto dny. Budete vidět a budete se koupat ve slunečních paprscích Lvího silného  znamení. Pozor však na pýchu, egocentrizmus a nadutost. V tyto dny se projevuje mnohem více, než jindy. Fajn bude, pokud si oblečete něco oranžového, či zlatého i tímto prohloubíte vliv slunečního znamení Lva a budete ještě úspěšnější ve svém záměru. Pokud jdete žehlit nějaké nepříjemnosti do školy za svého milého potomka, bude výborné pokud, tato záležitost vyjde na dny ve Lvu. Budete se za své dítě rvát, jako Lev či Lvice, a nikdo ani krutá paní ředitelka Vás nezaskočí. Věřte tomu, vše je vyzkoušené v praxi. :o)

Po odchodu z ředitelny-pozor na srdce! Cévní kardiovaskulární systém má Lev velmi zatížen, proto opravdu opatrně s rozčilováním a v létě se sluněním.

 

Analýzy ponechte na dny s Pannou...

Ta vám vše zanalyzuje na jedničku. Pokud máte nějaký problém, který ne a ne rozlousknout, počkejte si na dny, kdy Luna prochází Pannou. Dojdete k přesnému a užitečnému řešení.

Jinak také znáte přirovnání:“ Chytla ho pilná?“ Tak vězte, že tyto dny v Panně  uděláte spoustu práce. Jako v Beranovi na tyto dny plánujte úklid, ale také vymalování bytu či celého rodinného domu. Naplánujte si i větší nákupy, v Panně je absolvujete velmi promyšleně a ještě šetrně. Na to je Panna přímo expert.

Hospodárnost a šetrnost je její doménou.  Pokud hledáte vhodného daňového poradce, zajímejte se o jeho datum narození. Pokud jej bude mít ve znamení Panny, máte zaručeno, že Vaše daně budou čisté jak lilie a v pořádku. Každé znamení má své neduhy a chudák Panna velmi trpí na zažívání. Vynechejte veškeré tučné, mastné, smažené pokrmy  a zvláště v tyto dny Panny se stravujte obezřetně  a zdravě,  aby jste oba dva a půl dne neproseděli na wc.

 

Vážky aneb Váhy...

Chystáte se na výstavu, či do divadla? Ano, uděláte dobře! Váhy jsou velmi umělecky založené a Vaše vnímání krásna pojede ve Váhách na plné obrátky. V případě, že sami malujete či například fotíte a budete chtít uskutečnit svojí výstavu, budou Vaše díla na ostatní působit v tom nejlepším světle. Zároveň veškeré zkrášlování domova, výroba dekorací Vám půjde jako po másle a budete mít z nich velkou radost. Plánujete líčení své či kamarádky, vše se Vám podaří na jedničku. Vnímáte všudy přítomnou krásu života. Barevné listy stromů na podzim, Vám budou připadat ještě krásnější, než kdy předtím. Ale pozor, veškerá rozhodnutí o čemkoliv, nechejte na jiné dny. Dnes ani zítra nic nerozhodnete, a když ano, tak budete neustále pochybovat a váhat nad svým rozhodnutím.

  

Tajemný a neuchopitelný Štír...

Hmmm, zde doporučuji dvě varianty:

Buď odjeďte na prodloužený víkend se svým miláčkem či drahou polovičkou a pěkně si při svitu svíček užijte postelové radovánky. Poté zajděte ke kartářce, aby Vám vyložila karty. Štíři totiž milují sex a tajemno. A druhá varianta, bude následovat druhý den, kdy navaříte, napečete, a budete se láskyplně starat o své nejbližší a svojí domácnost. Štírky jsou totiž nejlepší hospodyně a ještě navíc mají sex-apel.  Ovšem opět pozor, své negativní emoce držte na uzdě, Štír dokáže být zákeřný a neváhá tasit svůj štíří bodec, pokud cítí křivdu, lež nebo se cítí být ohrožen.

 

Ohnivý předvánoční Střelec...

Vládcem je Jupiter planeta štěstí a také Střelec je proto veselý a komunikativní. Má rád společnost, dobrodružství  a cestování. Ve Střelci se vydejte s klidem autem na dovolenou či výlet, budete spokojení a cesta Vám bude pěkně utíkat. Také pracovní cesty ve znamení Střelce budou pro Vás příjemným zpestřením. Psychologické debaty v kruhu svých přátel se také budou pěkně a květnatě rozvíjet. Toužíte si udělat průkaz Vůdce malého plavidla, jděte do toho právě v tyto dny. Střelec miluje dálky, moře a lodě. Chcete si odpočinout a nasát předvánoční atmosféru? Vydejte se do kostela na jesličky. Střelec je duchovně založen, proto právě o Vánocích ve dnech Střelce se zaobíráme hodnocením uplynulého roku a rekapitulací svého života. Negativní stránka Střelce?

Buďte taktní ve svých výrocích. Střelec je totiž značně neomalený a co na srdci to na jazyku, tudíž obzvláště v tyto dny se držte zpátky, ať někoho zbytečně neraníte svými neohrabanými slovy.

 

Líbily se Vám mé praktické rady znamení Zvěrokruhu?

Pokud ano, kupte si Lunární kalendář a sledujte své chování v jednotlivé dny a uvidíte, že je to zábava a také velké poznání toho, jak moc jsme propojeni s přírodou a  vesmírem.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Haniky
Haniky 26. 5. 2016

Ty jo fakt zajímavé

Odpovědět
PF
PF 26. 5. 2016

Děkuji...zkuste to schválně pozorovat podle Lunárního kalendáře(koupíte všude) osobně používám Krásné paní(manželka herce Kanyzy) a uvidíte sama jak to pěkně funguje...

Haniky
Haniky 26. 5. 2016

No ano, to bych mohla

LucieZlín
LucieZlín 26. 5. 2016

zajímavé

Odpovědět
PF
PF 26. 5. 2016

ano, odpozorované životem, a opravdu to tak je... když mě zlobí manžel, ten je ve štíru, tak já už to vím dopředu, víkend bude ve štíru, tak si řeknu, že musím být víc v klidu, aby mě těmi svými štouravými komentáři nerozhodil..

Amanda
Amanda 26. 5. 2016

hm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 230
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.